A KUKU ŚWIĘTA! Odkryj dziecięcą radość świąt i znajdź piękne rzeczy.

12 listopada do sklepów DUKA trafi świąteczna kolekcja, dzięki której Twój dom zamieni się w krainę marzeń z dzieciństwa i ulubionych wspomnień. Skandynawskie gnomy poprawią Ci humor, a porcelanowe domki wprowadzą radość i zabawę.

Duka HeritageDuka Heritage Fot. Duka

A KUKU DEKORACJE!

Kluczowym elementem kolekcji jest linia kamionkowej zastawy stołowej HORN ze skandynawskim nadrukiem jelenia inspirowana zimowym krajobrazem Północy. Uzupełniają ją bawełniane tekstylia GLEN z wytkanym wzorem klasycznej kraty oraz gnomy TONTTU stworzone z myślą o zabawnych podarunkach. Podarowując małego pomocnika na święta z pewnością wywołasz uśmiech i radosny błysk w oku najbliższych.

Dekoracje choinkoweDekoracje choinkowe Fot. Duka

A KUKU CHOINKA

Marzysz o pięknej choince na święta? Magii dodadzą jej dekoracje inspirowane trendem Heritage, który nie przemija wraz z upływem czasu. W ofercie pojawi się mnóstwo staromodnych bombek JULKULA, GLEN, ADVENT, retro zawieszki FELT i SEQUIN, porcelanowe domki TALO, a także urocze dziadki do orzechów NUTCRACKER nawiązujące wspomnieniami do bajek z dzieciństwa.

Kiedy za oknem mróz, nic tak nie otuli wnętrza jak świeca. Wybierając świeczkę z serii NUTCRACKER oczarujesz domowników unikalnym zapachem Honey Apple, a dzięki świątecznemu designowi z dziadkiem do orzechów wprowadzisz do domu wesoły klimat.

Wieczory z ciepłymi kocami HERITAGE sprawią, że wspólne spędzanie czasu z rodziną będzie jeszcze przyjemniejsze.

Akcesoria do pieczeniaAkcesoria do pieczenia Fot. Duka

A KUKU PIECZENIE!

Święta to również wspólne gotowanie potraw wigilijnych oraz pieczenie pierniczków. Te zajęcia są niezwykle cenne, pomagają oderwać się od codziennych wyzwań oraz spędzić czas z rodziną. Najprzyjemniejszym etapem pieczenia pierniczków jest ich dekorowanie, a w tym bez wątpienia pomoże zestaw świątecznych wykrawaczy do ciastek SMAK. Dzięki niemu Twoje wypieki będą jeszcze piękniejsze, a pierniczki zachwycą wszystkich gości nie tylko smakiem. Własnoręcznie przygotowane i udekorowane pierniczki to również świetny pomysł na prezent prosto z serca.

Prezenty świątecznePrezenty świąteczne Fot. Duka

A KUKU PREZENTY!

Nie można zapomnieć o najważniejszym w wyborze prezentu: najlepsze z nich to te, w których wybór włożymy serce. Dlatego nie warto zostawiać zakupów świątecznych na ostatni moment, w pośpiechu i zdenerwowaniu. W salonach DUKA znajdziesz propozycje prezentów świątecznych i dekoracji od 9,99 zł, a jeśli wolisz uniknąć tłumów, to również na duka.com.

Wśród szerokiej oferty produktów na pewno znajdziesz coś wyjątkowego dla Twoich najbliższych.