Panele Komfort w trzech modnych aranżacjach salonu

Panele Komfort to dobry wybór do salonu. Znana polska marka proponuje nam inspirujące kolekcje, które idą w parze z najnowszymi trendami. Wybraliśmy trzy modne aranżacje salonu, w których wybrane panele Komfort sprawdzą się idealnie. Styl skandynawski, retro, a może surowy, industrialny klimat? Sprawdźcie, jak prezentują się poszczególne wzory paneli Komfort w reprezentacyjnej przestrzeni pokoju dziennego.

Panele podłogowe Komfort - aranżacja w stylu skandynawskim

Panele Komfort w jasnych odcieniach sprawdzą się doskonale w salonowych aranżacjach, utrzymanych w klimacie skandynawskim. Różne odcienie bieli, drewniane elementy i naturalne materiały to kwintesencja tego bezpretensjonalnego i wciąż bardzo popularnego stylu. Możemy na przykład zdecydować się na panele Komfort Sosna Toskańska, które wypełnią naszą przestrzeń podłogową delikatną bielą. Zauważalny rysunek drewna nadaje im naturalny wygląd, który świetnie sprawdzi się w skandynawskiej aranżacji. Model paneli Komfort Sosna Toskańska stworzy bardzo udany duet z białymi ścianami. Możemy postawić również na białe meble. Jasną przestrzeń ożywią dodatki w ciepłym odcieniu drewna. Przyda się także odrobina zieleni we wnętrzu, np. w postaci naturalnej roślinności.

Komfort: panele podłogowe w klimacie retro

Wielki powrót elementów wystroju nawiązujących do wzornictwa i kolorystyki z lat 50., 60. i 70. widoczny jest również w kolekcjach paneli Komfort. Miodowe i rude odcienie drewna oraz wzór w charakterystyczną jodełkę to jeden ze sposobów na pokrycie podłóg w stylu dawnych lat.  Wzory paneli podłogowych Komfort, takie jak: Dąb Rillington czy Dąb Asgil stworzą zgrany duet z obłymi kształtami mebli, pastelowymi kolorami ścian i skórzanymi obiciami sofy. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzi się Dąb Satynowy w jasnym odcieniu, który rozświetli wnętrze i stworzy kontrastowe połączenie z ciemnymi meblami, np. w eleganckim odcieniu czekolady.

Panele podłogowe Komfort: aranżacja w stylu industrialnym

Deski Podpalane Impressive to jeden ze wzorów paneli podłogowych Komfort, które doskonale wpisują się w klimat wnętrza o charakterze industrialnym. Imitacja palonego drewna wprowadza do pomieszczenia surowy styl, który dobrze koresponduje z metalowymi elementami i ograniczoną do czerni, szarości i bieli kolorystyką. To odpowiedni wybór dla tych, którzy nie lubią przesadnej dekoracyjności i wielobarwnych kombinacji kolorystycznych. Panele podłogowe Komfort w ciemnym odcieniu to wybór z charakterem!

Komfort panele - promocje

W ofercie sklepów Komfort znajdziemy stylowe panele podłogowe w różnych cenach. Przymierzając się do wyboru odpowiedniego modelu, warto śledzić aktualne promocje, o których możemy przeczytać na stronie internetowej. Wybierzmy wzór paneli Komfort, który będzie idealnie dopasowany do naszego wymarzonego wystroju salonu. Styl skandynawski, retro, industrialny? Ważne, aby odpowiadał nie tylko obecnym trendom, ale przede wszystkim naszym osobistym upodobaniom.

Więcej o: