Nowa pralko - suszarka Samsung w wersji slim: idealna do małego wnętrza

Dobra pralko - suszarka to jedno z tych urządzeń, które każdego dnia ułatwiają nam naszą codzienność. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, wykonując dwie ważne czynności. Nowa propozycja od marki Samsung to pralko - suszarka w wersji slim - niewielka, ale bardzo pojemna. W sam raz do małego mieszkania.

Pralko - suszarka slim: mała, ale pojemna

Sprzęt AGD potrafi skraść nam sporo przestrzeni w naszym mieszkaniu. Możemy mieć ten problem z głowy, jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego domu lub mieszkania. Gorzej, jeśli metraż jest niewielki - wówczas słuszny rozmiar urządzenia może skutecznie zniechęcić nas do jego zakupu nawet wtedy, gdy bardzo go potrzebujemy. Idealnym rozwiązaniem jest więc połączenie dwóch potrzeb: wielofunkcyjnego sprzętu z małym rozmiarem. Pralko - suszarka slim marki Samsung wydaje się być odpowiedzią na tę konieczność. Urządzenie o głębokości 46 cm jest w stanie wyprać nawet 8 kg! Bez problemu wysuszy również 5 kg ubrań w trakcie jednego cyklu.

Pralko - suszarka: dodatkowe funkcje

Dodatkową zaletą pralko - suszarki w wersji slim są jej praktyczne funkcje, które wychodzą naprzeciw naszym codziennym potrzebom. Urządzenie pomoże nam np. usunąć alergeny i bakterie za pomocą specjalnego programu z funkcją pary. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wybrane ustawienia będą odpowiednie do utrzymania w idealnej czystości bielizny, ręczników czy pościeli. Niezwykle przydatny będzie również program Pranie i Suszenie 59', który pozwoli nam w ciągu godziny otrzymać czyste i suche ubranie. Świetnie sprawdzi się, gdy wypadnie nam niezaplanowany wyjazd lub kiedy okaże się, że potrzebna nam jest w tym momencie jedna, konkretna sukienka albo koszula, w której wyglądamy zdecydowanie najlepiej.

Nowa technologia pralko - suszarki

Nowe technologie pozwalają nam zawsze na więcej. Możemy np. bez żadnego ryzyka dorzucić kilka ubrań w trakcie prania, w dowolnym momencie. Taką wygodę zapewniają nam dodatkowe drzwi AddWashTM. Gwarancją czystych ubrań nie jest już tylko wysoka temperatura. Dzięki technologii EcoBubbleTM możemy wyprać delikatne tkaniny w niskiej temperaturze, pozbywając się bakterii i plam za pomocą aktywnej piany. Dodatkowym atutem pralko - suszarki slim jest cicha praca silnika, który nie wyrwie ze snu naszych domowników, gdy postanowimy zrobić pranie bladym świtem. Kompaktowa pralko - suszarka posiada aż 10 - letnią gwarancję, co może potwierdzać jej niezawodność.

Pralko - suszarka slimPralko - suszarka slim Fot. Samsung

Więcej o: