BRW: kuchnie o ponadczasowej estetyce

Kuchnie BRW, w zależności od kolekcji, mogą mieć formę nowoczesną lub klasyczną. W ofercie salonów Black Red White znajdziemy propozycje, które zaspokoją zróżnicowane gusta. Łączy je jednak ponadczasowy design i wyważona kolorystyka, która szybko nie wyjdzie z mody. Jakie projekty kuchni BRW znajdziemy w aktualnej ofercie salonów? Sprawdźcie.

Kuchnia BRW - klasyczna czy nowoczesna?

W ofercie gotowych kuchni BRW oraz tych wykonywanych na wymiar znajdziemy meble, które przypadną do gustu tradycjonalistom oraz takie, które spodobają się fanom nowocześniejszych rozwiązań. Niektóre kolekcje balansują z kolei na pograniczu obu stylów. Kuchnie BRW z serii Family Line dzielą się na te, które posiadają gładkie fronty i proste, nie rzucające się w oczy uchwyty oraz na klasycznie skrojone szafki ze żłobieniami, do których możemy dobrać m.in. mosiężne uchwyty, nadające tradycyjnego charakteru. Obie wersje dostępne są w kilku uniwersalnych odcieniach, takich jak biel, szarość czy naturalny odcień drewna. Wśród kolekcji kuchni BRW tworzonych na wymiar, znajdziemy podobny podział. Traffic, dostępny także w matowej wersji oraz Capital to propozycje nowoczesne, zaś Sentima i Royal to kolekcje klasyczne pod względem estetyki, prezentujące jednak bardzo nowoczesne rozwiązania, które spełniają potrzeby współczesnych odbiorców.

Meble BRW: kuchnia ekonomiczna

Ekonomiczne kuchnie BRW zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą urządzić kuchenne pomieszczenie estetycznie i wygodnie, nie wydając przy tym majątku. Serie Semi Line i Junona Line to uniwersalne wyposażenie, które dobrze sprawdzi się na małym metrażu. Możemy zdecydować się na jeden z zestawów ekonomicznych kuchni BRW lub dobrać samodzielnie poszczególne meble. Uniwersalny design i ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że wybór ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Nowa kolekcja kuchni BRW Semi Line pomoże nam również lepiej zorganizować naszą przestrzeń i utrzymać w niej porządek. Szafki z tej serii mają zwiększony wymiar i posiadają metalową konstrukcję szuflad. W kolekcji znajdziemy także wiele elementów, ułatwiających pomysłowe przechowywanie przedmiotów kuchennych, np. kosze czy pojemniki, które pomogą posortować sztućce. Ciepłe szarości i złote odcienie drewna tworzą atmosferę domowego ciepła, a prosta konstrukcja nadaje meblom nowoczesny wygląd.

Kuchnia BRW w ekonomicznej wersjiKuchnia BRW w ekonomicznej wersji Fot. Black Red White

BRW kuchnie na wymiar - przemyślana przestrzeń

Kuchnie na wymiar BRW pozwolą nam odpowiednio wykorzystać każdy skrawek przestrzeni. Dzięki nim bez większego trudu zaaranżujemy niewielkie pomieszczenie, odpowiednio wykorzystamy miejsce pod skosami w przypadku mieszkania na poddaszu, stworzymy harmonijny układ elementów, które pomogą nam oszczędzić sporo czasu w trakcie przygotowywania posiłków. Mamy również możliwość skorzystania z prostego programu do projektowania, dostępnego na stronie Black Red White. Dzięki niemu przekonamy się, jak będzie wyglądała nasza kuchnia marzeń w wersji 3 D i unikniemy błędnych decyzji.

BRW kuchnie katalog

Stojąc przed wyborem kuchni BRW, warto sięgnąć do aktualnych katalogów, w których znajdziemy cały przekrój możliwości związanych z interesującym nas tematem. Są one dostępne na stronie Black Red White. Możemy np, sięgnąć do katalogu dotyczącego kuchni BRW na wymiar lub katalogu związanego z tematem kuchni modułowych, które pozwalają nam samodzielnie wybrać każdy szczegół mebli kuchennych.

Więcej o: