Garnki Tefal - sprawniejsze przygotowanie posiłków

Wysokiej jakości garnki Tefal mogą znacznie ułatwić gotowanie, także początkującym. Ich nowoczesny wygląd sprawdzi się w kuchniach, których właściciele cenią sobie nowoczesne rozwiązania i elegancki design. Patelnie i garnki Tefal pomogą nam również zadbać o to, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Które z nich warto mieć w kuchennej przestrzeni? Sprawdźcie.

Garnki Tefal na indukcję

Praktyczne garnki Tefal na indukcję posiadają na spodzie specjalne oznaczenia. Symbol zwojnicy informuje nas o tym, że patelnia czy garnek posiada właściwości ferromagnetyczne. Urządzając nowoczesną i funkcjonalną kuchnię, coraz częściej decydujemy się na wybór płyty indukcyjnej w obawie przed wypadkami, związanymi z obecnością gazu w naszym domu. Garnki Tefal na indukcję świetnie pasują do nowoczesnej, gładkiej tafli płyty. Jedną z ich głównych zalet jest grube, kilkuwarstwowe dno, które zabezpiecza garnek przed wypaczeniem. Kolejną jest równomierny rozkład ciepła, który sprawia, że wszystkie produkty będą ugotowane w tym samym czasie. Istotny jest również rodzaj uchwytów, które nagrzewają się do takiej temperatury, która jest dla nas bezpieczna, nie grozi poparzeniem.

Garnki Tefal do piekarnika

Większość modeli garnków Tefal daje nam możliwość umieszczenia ich w piekarniku, w temperaturze do 260 ° C. To bardzo przydatna funkcja, którą z czasem na pewno docenimy, nawet jeśli nie czujemy się mistrzami kuchni. Dzięki niej garnek staje się elementem wielofunkcyjnym, które daje nam gwarancję bezpiecznego użytkowania w bardzo wysokiej temperaturze. Możemy mieć pewność, że żaden element się nie stopi, a wszystkie materiały, z których został wykonany są bezpieczne i nie zagrażają naszemu zdrowe. Przydatna może okazać się również szklana pokrywka, która dobrze znosi wysoką temperaturę do 170° C

Garnki Tefal czarne Ingenio Essential - do płyt gazowych

Zwolennicy płyt gazowych mogą również skorzystać z licznych zalet garnków Tefal. Na uwagę zasługuje zestaw Ingenio Essential w czarnym wydaniu, który prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Możemy zaoszczędzić sporo miejsca, wkładając jeden garnek w drugi, gdyż zestaw posiada odkręcane rączki. Gotowanie i smażenie na patelni lub w garnkach Tefal Ingenio Essential to czysta przyjemność - trudno w nich coś przypalić. Nadają się również do piekarnika.

Garnki Tefal - czarny zestaw przeznaczony dla płyt gazowychGarnki Tefal - czarny zestaw przeznaczony dla płyt gazowych Fot. Tefal

Garnki Tefal - gwarancja naprawialności

10 - letnia gwarancja naprawialności to jedna z dużych zalet garnków Tefal. Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było szybko i sprawnie naprawić zamiast kupować nowy produkt. Warto zaznaczyć, że garnki Tefal objęte są wieloletnią gwarancją użytkowania - zazwyczaj jest to 5 lat. W tym czasie naprawimy zepsuty produkt za darmo. Po zakończeniu tego okresu możemy jednak zawsze skorzystać z usług serwisu Tefal odpłatnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.