Kolekcja Royalty od PUFF-BUFF: lampy w pałacowym stylu

Lampy Bubbles od PUFF-BUFF to niezwykłe połączenie pokaźnej pod względem rozmiarów formy z lekkością - w dosłownym tego słowa znaczeniu, lampy te zostały bowiem zbudowane z delikatnych baniek wypełnionych powietrzem. Wśród wielu wzorów dostępnych w ofercie wyróżniają się te z kolekcji Royalty, w których połączono nowoczesność z odwołaniem do klasycznych żyrandoli, jakie kiedyś wisiały w pałacach.

Lampa EMPEROR’S z kolekcji Royalty

EMPEROR'S to żyrandol o wysokości 2 metrów, którym nie pogardziłby imperator. Jego forma składa się z trzech warstw świecących bąbelków z 370 modułami LED. Nakładające się warstwy światła robią niepowtarzalne wrażenie. A technologia BUBBLES zapewnia legendarną już lekkość. Lampa świetnie odnajduje się w eleganckich, wysokich przestrzeniach - doskonale wypełni i rozświetli na przykład hotelowe lobby.

Lampa QUEEN'S z kolekcji Royalty

QUEEN'S to stylowy żyrandol przeznaczony dla tych, którzy nie akceptują kompromisów. Pałacowy szyk i niezwykła elegancja, czyli wszystko, co jest potrzebne do stworzenia królewskiego wnętrza. Zbudowany ze 145 świecących modułów BUBBLES żyrandol to projekt, obok którego nie da się przejść obojętnie!

Lampa KING’S z kolekcji Royalty

Oto król. Żyrandol KING'S może zmienić wnętrze w salę tronową lub ... królewską sypialnię. Po prostu królewski splendor, moc i lekkość. A przy tym wyjątkowa siła ekspresji. Lampa KING’S jest propozycją dla wszystkich, którzy poszukują eleganckich, ale nieszablonowych rozwiązań do swoich wnętrz.

Lampa PRINCE'S z kolekcji Royalty

Poznaj Księcia, który może wprowadzić trochę poezji do przestrzeni mieszkalnej lub miejsca pracy. PRINCE'S to mniejsza wersja żyrandola QUEEN'S. Dzięki kompaktowej średnicy 50 cm lampa pasuje do kameralnych wnętrz i idealnie nadaje się do multiplikacji.

Lampa HIGH TOWER z kolekcji Royalty

W królewskiej rodzinie nie mogło zabraknąć też odwołania do pałacowych przestrzeni. HIGH TOWER to delikatna, bąbelkowa wieża przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. 2-metrowa konstelacja może być rozbudowana nawet do wysokości kliku pięter! To doskonały pomysł na oświetlenie wysokiego hollu lub otwartych klatek schodowych.

Polski projekt: lampy Morawka

Więcej o: