Wanny Adapto - nowość od POOLSPA

Wanny Adapto w nietuzinkowy sposób łączą tradycyjne wzornictwo z nowoczesnym designem. Najnowsza seria produktów do łazienki od POOLSPA to elegancja w czystym, minimalistycznym wydaniu. Wanny Adapto są dowodem na to, że czasem nawet prosta linia może stać się synonimem luksusu.

Wanny Adapto świetnie wpisują się w nowoczesne aranżacje łazienek. Wyróżniają je niezwykłe kształty oraz cienkie ścianki, których uzyskanie było możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowo plastycznego materiału. Wanny długo utrzymują temperaturę wody, więc możemy cieszyć się relaksującą kąpielą bez obawy, że szybko ostygnie a nam zrobi się zimno. Powierzchnia wanien jest idealnie gładka, a co za tym idzie łatwa w utrzymaniu czystości.

Wanny Adapto mają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz promieniowanie UV przy jednoczesnym zachowaniu na długo pięknego, białego koloru. Zastosowanie w procesie produkcyjnym nowoczesnej technologii kompozytowej sprawiło, że materiał, z którego zostały wykonane wanny, jest bezpieczny i przyjazny nie tylko dla użytkownika, ale również dla środowiska. Dużym udogodnieniem jest fakt, że montaż wanny Adapto nie wymaga przeprowadzenia prac remontowych w łazience - wystarczy postawić wannę na podłodze, a następnie podłączyć ją do instalacji wodnej.

Wanna z serii AdaptoWanna z serii Adapto Poolspa