Umywalka nablatowa w nowoczesnym stylu

Umywalka nablatowa idealnie wpisuje się w charakter nowoczesnych łazienek. Jedno lub dwustanowiskowa, dopasowana rozmiarem i stylem do wnętrza, może nadać wyjątkowy charakter aranżacji. Nowoczesna umywalka nablatowa niejedno ma imię - geometryczne kształty, intrygujące materiały, niebanalna kolorystyka. Wybierzmy model, który spełni nasze oczekiwania praktyczne i estetyczne.

Umywalka nablatowa prostokątna - jaki materiał sprawdzi się w nowoczesnej łazience?

Prostokątna umywalka nablatowa to bardzo często wybierany do nowoczesnych łazienek kształt. Nawet jeśli jesteśmy przekonani do takiej formy, będziemy musieli podjąć jeszcze kilka decyzji, dotyczących rozmiaru, głębokości, koloru oraz materiału. Wybór jest ogromny - nowoczesne umywalki nablatowe mogą nas zaskoczyć pod wieloma względami.

Dziś oprócz najbardziej popularnych wyrobów ceramicznych, znajdziemy oryginalne propozycje modeli wykonanych z betonu, konglomeratu czy marmuru. Oryginalny materiał na pewno się wyróżni i sprawi, że nasza umywalka nablatowa będzie wyjątkowym elementem wystroju. Betonowa, sprawdzi się w łazienkach, którym chcemy nadać surowy, minimalistyczny styl. Warto zestawić ją z drewnianą szafką, która nieco ociepli charakter wnętrza i stworzy ciekawy kontrast pomiędzy różniącymi się materiałami. Umywalka nablatowa z konglomeratu to ciekawy i praktyczny wybór do nowoczesnej łazienki. Modele wykonane z płyt mogą przybierać bardzie wyszukane formy i przekonać nas do siebie cienkimi ściankami, które są niemożliwe do wykonania z ceramiki. Umywalki nablatowe z ceramiki, w przeciwieństwie do tych, które zostały wykonane z konglomeratu, nie są bowiem klejone z kilku elementów - są odlewane. Modele z konglomeratu cechuje duża wytrzymałość - niełatwo ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Są także łatwe w utrzymaniu czystości. Możemy wybrać wersję matową lub błyszczącą.

Umywalka nablatowa Cersanit - stylowa geometria

Jeśli umywalka nablatowa wykonana z nietypowych materiałów nie przekonuje nas w pełni, możemy postawić na popularne wyroby ceramiczne, które, niewątpliwie, mają wiele zalet. Są między innymi odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości. Wśród propozycji marki Cersanit znajdziemy duży wybór umywalek nablatowych w różnym stylu - zarówno klasyczne modele, jak również te bardziej nowoczesne. Te drugie mogą nas zachwycić geometryczną formą. RING, OVAL i SQUARE to propozycje umywalek nablatowych z serii CASPIA. Okrągłe, owalne i kwadratowe kształty sprawdzą się doskonale w każdej nowoczesnej łazience. Proste, stylowe formy pozostawiają dużą dowolność aranżacji i są bardzo eleganckie. Zastosowana we wszystkich trzech modelach technologia CleanOn pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni oraz dokładne spłukiwanie .

Umywalka nablatowa Koło i umywalka nablatowa Roca - nieśmiertelna biel

Umywalki nablatowe może wyróżniać oryginalny materiał, wysoka jakość wykonania, czasem także kolor. Nowoczesne modele występują w różnych odcieniach, nierzadko możemy je spotkać w czarnej odsłonie. Nic jednak nie zastąpi uniwersalnej bieli, która nigdy nie wychodzi z mody. Proste formy w jasnej odsłonie sprawdzą się w wielu aranżacjach. Świetnie wkomponują się w jasną, świetlistą przestrzeń łazienki, stworzą kontrastowe zestawienie z antracytową lub czarną ścianą, doskonale zagrają z gołębimi szarościami. W ofercie popularnych marek, takich jak Koło czy Roca znajdziemy szeroki wybór białych, nowoczesnych umywalek nablatowych w różnych formach i rozmiarach. Model TRAFFIC to propozycja firmy Koło dla dwóch osób, która może się okazać przydatna w mieszkaniu dla pary. Okrągła umywalka nablatowa INSPIRA od Roca sprawdzi się w małej łazience - wystarczy niewielka powierzchnia szafki.

Umywalka nablatowa Roca w nowoczesnym kształcie, przypominającym kamieńUmywalka nablatowa Roca w nowoczesnym kształcie, przypominającym kamień Fot. Roca

Więcej o: