Afrykańskie inspiracje w łazience: jak wprowadzić do niej nutę egzotyki?

Letnie klimaty już na dobre zagościły w wielu domach i mieszkaniach. Sprzyjają temu dłuższe i cieplejsze dni, które skłaniają do spędzania czasu na łonie natury i wprowadzania jej elementów do wnętrz. Widać to w ofertach różnych marek oferujących elementy wyposażenia wnętrz. Jedną z nich jest firma Cersanit, która stworzyła nową kolekcję płytek inspirowaną kolorami Afryki.

 Łazienka w stylu safari - relaks w klimacie lata

Każda, nawet najdrobniejsza zmiana zaprowadzona w swoim otoczeniu przynosi do życia powiew świeżości i nową energię. Dlatego warto decydować się na metamorfozy swoich wnętrz, na przykład poprzez wprowadzanie do nich elementów nawiązujących do miło kojarzących się barw. Zmiany można zacząć chociażby od łazienki, czyli pomieszczenia służącemu relaksowi.

Firma Cersanit znalazła sposób na to, by w łazience na stale zapanował klimat kojarzący się z dalekimi podróżami - stworzyła kolekcję płytek zainspirowaną afrykańskim safari. Produkty wchodzące w skład nowej linii mają zapewnić domownikom wyciszenie i relaks.

Afrykańskie inspiracje:

Nowa kolekcja SAFARI stworzona przez firmę Cersanit wprowadzi do waszych łazienek afrykański klimat - przez ciepło beżu i brązów stworzy we wnętrzu przytulną i nastrojową atmosferę.

W kolekcji SAFARI znajdziecie dwa kafle bazowe oraz kremowe inserto. Płytki ścienne pokryte są delikatną grafiką, która łączy ze sobą wzór spękanej, wysuszonej ziemi oraz skóry. Dopełnieniem kolekcji są natomiast mozaikowe płytki w kształcie rombu o neutralnej kolorystyce oraz płytki podłogowe odwzorowujące strukturę i rysunek drewna.

Dzięki płytkom z kolekcji SAFARI wasza łazienka zamieni się w afrykańską oazę spokoju i sprawi, że w jej wnętrzu na dobre zagości lato.

Marka inspirowała się kolorami kojarzącymi się z AfrykąMarka inspirowała się kolorami kojarzącymi się z Afryką fot. Cersanit

Odcienie natury

Do swojej oferty marka Cersanit wprowadziła też wieloelementową kolekcję MANZILA, nawiązującą do klimatu słonecznego safari. Łazienka urządzona w tym stylu ma wprowadzać domowników w stan odprężenia i spokoju. Jeśli chodzi o tę kolekcję, to w jej skład wchodzi bogata oferta płytek ściennych i podłogowych oraz elementów dekoracyjnych. W linii MANZILA znajdziecie więc, między innymi, strukturalne kafle imitujące kamień z delikatnymi, białymi żyłkami oraz wiele innych ciekawych propozycji.

To, jak odmieni się wystrój waszej łazienki, zależy tylko od was i waszej fantazji.Nowości dostępne w ofercie firmy Cersanit mogą tylko zainspirować was do wprowadzenia zmian do tego pomieszczenia. Jak widać, możliwości jest całkiem sporo.

Więcej o: