Aranżacje wnętrz: pokój dla nastolatki

Pokój nastolatki powinien być zgodny z jej temperamentem i koić problemy dnia codziennego. Warto umeblować go praktycznie i przytulnie.

Własny pokój jest przestrzenią istotną dla każdej młodej kobiety. Sypialnia nastolatki to miejsce, w którym nie tylko będzie się uczyć, czytać i plotkować z koleżankami, ale przede wszystkim - gdzie musi czuć się bezpiecznie. To centrum jej wszechświata. Azyl, w którym będzie mierzyć się z większymi i mniejszymi problemami. Ciekawą propozycją jest kolekcja Parole marki Pinio, która została nagrodzona tytułami "Diament Meblarstwa 2013", "Produkt Roku 2013" czasopisma "Meble Plus" oraz złotym medalem Targów Kielce podczas targów "Czas Dziecka 2014".

Łóżko

Łóżko nastolatki powinno być wyjątkowe. Dobrej jakości, ciekawe w formie. Po prostu ładne i funkcjonalne. Łóżko z kolekcji Parole wykonane jest z wytrzymałej płyty MDF. Do wyboru są różne połączenia kolorystyczne, a marka zapewnia opcję personalizacji mebla.

Szafa

Klasyczną, dwudrzwiowa szafa ma wystarczająco dużo półek. Producent umożliwia aranżację wnętrza szafy przy użyciu mebelków z różnych kolekcji tej marki.

Biurko

Niezbędne jest dobre biurko, które może przyczynić się również do rozwoju pasji i talentów: malarskich, pisarskich, czy informatycznych. Warto zadbać też o to, by w pokoju znalazła się odpowiednia ilość półek i szafek, w których dorastająca kobieta będzie mogła przechowywać sekrety - za dużo skrytek nigdy nie zaszkodzi, za mało - owszem.

Toaletka

Toaletka z kolekcji Parole jest delikatna, elegancka i adekwatna do wieku lokatorki pokoju. To spełnienie marzeń każdej małej elegantki!

Więcej o: