Anna Guzik zaprojektowała kolekcję pościeli dla dzieci

Popularna aktorka telewizyjna, Anna Guzik dla marki Samiboo zaprojektowała kolekcję pościeli i tekstyliów dziecięcych. Jej motywem przewodnim jest kosmiczny królik.

Firma Samiboo na rynku funkcjonuje już od 3 lat, wszystkie kolekcje zawsze wychodziły spod ręki Sabiny Pajdowskiej – właścicielki firmy. Tym razem do pracy nad nową kolekcją została zaproszona aktorka – Anna Guzik.

Ania jest osobą z moich rodzinnych stron, jest młodą mamą i świetnie się dogadujemy w kwestii estetyki. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Ania jako młoda mama ma inną perspektywę postrzegania rzeczy dla dzieci – zarówno w kwestii ich funkcjonalności jak i designu, a z doświadczenia wiem, że młode mamy coraz częściej szukają nowych rozwiązań

- mówi Sabina Pajdowska.

W skład kolekcji wchodzą: pościele, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluszki bambusowe – wszystko co związane jest ze snem dziecka. Dodatkowo aktorka wprowadziła do kolekcji: śpiworki do spania, poducha do przytulania oraz pluszak-zajączek. Wszystkie produkty powstały z najwyższych jakościowych materiałów - bawełny satynowej, miękkiego polaru minky, muślinu bambusowego ze 100% składem bambusa.

Motywem przewodnim kolekcji stał się królik-kosmonauta, który pojawia się w otoczeniu gwiezdnych konstelacji. Wszystkie produkty są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – granat i biel z dodatkami czerni, mięty i różu. Kolekcja jest na tyle uniwersalna, że pasuje zarówno do pokoju dziewczynki i chłopca.

Chciałam, aby kolekcja w tworzeniu której brałam udział, była nie tylko funkcjonalna i stworzona na najlepszych produktach ale również wpisywała się w estetykę, która mi samej odpowiada. Kosmiczny królik jest zabawny i uniwersalny, idealny do dziecięcego pokoju w każdym wieku

- mówi Anna Guzik.

Ceny rzeczy w kolekcji kształtują się od 39 zł za bambusowe pieluszki z wzorem galaktyki, do 349 zł za śpiwór. Kolekcja będzie dostępna już od połowy września na stronie www.samiboo.com oraz w sklepach stacjonarnych.