Kolory Beckers: stwórz udaną metamorfozę kolorystyczną wnętrza

Kolory Beckers to propozycja farb do ścian w najmodniejszych odcieniach, które pomogą nam dokonać udanej metamorfozy naszej przestrzeni mieszkalnej. Czasem jedna ściana w oryginalnym odcieniu potrafi zmienić charakter wnętrza sypialni, salonu czy kuchni. Kolory Beckers są odpowiedzią na nowe trendy. Wybierzmy takie, które sprawią, że poszczególne pomieszczenia naszego domu staną się niepowtarzalne i urokliwe.

Beckers paleta kolorów - jak dokonać słusznego wyboru kolorystycznego?

Bogata paleta kolorów Beckers pozwala nam dobrać wymarzony kolor ściany do wnętrz naszego domu. Jeśli mamy już upatrzoną barwę - sprawa jest bardzo prosta. Najczęściej jednak zdajemy się na intuicję  i staramy się podjąć ostateczną decyzję na podstawie przeglądanych w sklepie tysięcy odcieni, co bardzo utrudnia sprawę. Czym więc powinniśmy się kierować przy wyborze farby? Przede wszystkim warto najpierw zastanowić się nad naszymi upodobaniami. Wśród licznych propozycji kolorów Beckers znajdziemy wiele odcieni, które nie muszą trafiać w nasz gust nawet, jeśli są to najmodniejsze odcienie sezonu. Zawsze warto wziąć pod uwagę najnowsze trendy, lepiej jednak nie traktować ich bezkrytycznie. Psychologia koloru przekonuje nas o tym, że ulubione barwy związane są z naszym temperamentem, stanowią odzwierciedlenie osobowości. Wybierzmy więc takie barwy z palety kolorów Beckers, które będą nas godnie reprezentować. Trendy mogą okazać się jednak przydatną inspiracją - być może dzięki nim odkryjemy zachwycający odcień, o którym nie mieliśmy pojęcia?

Kolory Beckers: intrygujący odcień zieleni pomoże nam się skoncentrować w domowym biurzeKolory Beckers: intrygujący odcień zieleni pomoże nam się skoncentrować w domowym biurze Fot. Beckers

Kolory farb Beckers do salonu, sypialni i kuchni

Wśród propozycji kolorów farb Beckers znajdziemy odcienie, które dedykowane są poszczególnym pomieszczeniom. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie barwy tworzą określony nastrój wnętrza. Salon, jako najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, będzie wymagał od nas wyboru kolorystyki, która stworzy przyjemny nastrój i ujawni nasze upodobania, dotyczące barw. Warto wybrać jeden z kolorów farb Beckers, który wpisuje się w obecne trendy, choć nie jest to oczywiście warunek konieczny. Jednym z aktualnych trendów kolorystycznych, które królują na salonach jest głęboka, szmaragdowa zieleń, która sprawia, że wnętrza nabierają eleganckiego charakteru. Zawsze możemy także postawić na uniwersalne, subtelne odcienie - pudrowy róż i biel to połączenie barwne, które możemy wykonać za pomocą farb Beckers Almond i Sailboat. Będzie świetnie się zgrywać z ciemnymi, drewnianymi meblami, szczególnie tymi w wersji postarzanej. Najbardziej trafione kolory do sypialni to z kolei takie, która będą działały na nas kojąco, pomogą nam się zrelaksować. Czasem jednak trudno dobrać barwę, która w swojej delikatności nie będzie zbyt nudna. Pośrednim rozwiązaniem do sypialni może okazać się np. kolor farby Beckers w odcieniu turkusowym, np. Cleopatra, który jest nasycony, ale nie wpływa na nas pobudzająco, jak np. gorące oranże czy czerwienie. W kuchni zawsze sprawdzają się biele i jasne szarości - to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Obecnie modne są także jasne błękity. Doskonale pasują do białych mebli. Kolory farb Beckers, takie jak jasnoniebieski Simple tworzą przyjemny nastrój pomieszczeń w subtelnym wydaniu.

Farby Beckers: kolory do pokoju dziecięcego

Kolory Beckers do pokoju dziecięcego to propozycja, która spełni oczekiwania tych, którzy szukają uniwersalnych rozwiązań, zaspokoi również gusta wymagających, którzy szukają oryginalnych inspiracji. Nietypowym rozwiązaniem może być np. oryginalny odcień Secret garden, czyli złamana szarością, głęboka zieleń, która stworzy świetny zestaw z białymi meblami. Popularnym i ponadczasowym wyborem jest zawsze nieśmiertelna biel, która dobrze sprawdzi się szczególnie w małych pomieszczeniach - rozświetli i powiększy optycznie przestrzeń. Jeśli nie przepadamy za czystą bielą, możemy wybrać kolor farby Beckers w delikatnym, ciepłym odcieniu, np. Style.

Kolory Beckers: pokój dziecięcy w nietypowym odcieniuKolory Beckers: pokój dziecięcy w nietypowym odcieniu Fot. Beckers

Więcej o: