Sprytne urządzenia AGD, które ułatwią ci życie

Tradycyjne sprzęty gospodarstwa domowego w coraz większym stopniu ustępują miejsca inteligentnym urządzeniom, które dzięki połączeniu z internetem mogą się ze sobą komunikować i którymi możemy sterować za pomocą smartfona. Lodówki, pralki, piekarniki, zmywarki czy odkurzacze posiadają funkcjonalności, które pomogą ci oszczędzić czas, odciążą w codziennych obowiązkach, a także zapewnią cenne wskazówki.

Robot zapamięta rozkład mieszkania

W natłoku codziennych obowiązków, każda zaoszczędzona minuta jest na wagę złota. Zwłaszcza jeśli mniej czasu możemy poświęcić na żmudne i męczące sprzątanie mieszkania. Dzięki nowym technologiom nie musisz właściwie ruszać się z kanapy, a twoje podłogi będą lśniły czystością. Odkurzacz-robot posprząta za ciebie, a do tego uruchomisz go jednym kliknięciem w swoim smartfonie. iRobot Roomba i7 nauczy się układu domu i stworzy inteligentne mapy, które pozwolą mu profesjonalnie sprzątać i dokładnie manewrować, tak aby pozostawić za sobą porządek. A kiedy akumulator jest na wyczerpaniu, robot wróci do stacji dokującej, by się naładować, po czym wznowi sprzątanie w miejscu, w którym zostało przerwane. Możesz w swoim smartfonie kontrolować, które pomieszczenia są odkurzane i kiedy. Możesz też dostosować ustawienia tak, aby robot trzymał się z dala od pewnych obszarów lub obiektów dzięki Strefom Bez Dostępu, które można skonfigurować według potrzeb.

Pralka dostosuje ilość płynów

Przy każdym praniu musisz wlewać detergent do pralki zależnie od trybu, rodzaju tkanin i ilości ubrań? Są też inne opcje. Nowoczesny i inteligentny system i-DOS w wybranych pralkach Bosch, w tym w modelu WAL28PHEPL Serie 6, zrobi to wszystko za ciebie. Wystarczy raz napełnić zbiorniki na detergent i środek zmiękczający, a czujniki i-DOS odmierzą dokładnie odpowiednią dawkę do każdego prania. System ten kontroluje wielkość załadunku, rodzaj tkaniny i stopień jej zabrudzenia po to, aby dokładnie dopasować ilość środka piorącego. Urządzenie posiada także funkcję Home Connect, dzięki której swoim praniem możesz zarządzać zdalnie, z dowolnego miejsca. Z poziomu aplikacji uruchomisz pranie i sprawdzisz, kiedy się skończy, dzięki czemu lepiej będziesz w stanie zaplanować inne zadania.

Lodówka podpowie, co kupić

Inteligentne funkcje wesprą cię także w lepszym zarządzaniu produktami, które trzymasz w lodówce. Taką możliwość dadzą ci rozwiązania wykorzystane w lodówce Samsung RS6HA8891B1. Zainstalowane na różnych wysokościach 3 kamery robią zdjęcia po każdym zamknięciu drzwi lodówki. Możesz je zobaczyć na ekranie smartfona za pośrednictwem aplikacji SmartThings, by niezależnie gdzie jesteś, wiedzieć co masz w lodówce. W każdej chwili możesz sprawdzić, co aktualnie znajduje się w twojej lodówce i kupić tylko potrzebne produkty. Jeśli w aplikacji uzupełnisz termin ważności poszczególnych produktów, urządzenie przypomni ci, gdy będzie się kończył. Dzięki temu nic się nie przeterminuje, a ty będziesz cieszyć się najlepszą jakością artykułów.

Te i wiele innych produktów znajdziesz w szerokim asortymencie sieci sklepów RTV EURO AGD i na euro.com.pl. Do 9 lutego w ramach akcji EURO Okazje na AGD możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert i wybrać najlepsze dla siebie urządzenia gospodarstwa domowego.

Jeśli wykańczasz właśnie dom lub mieszkanie albo planujesz wymianę sprzętu na nowe, inteligentne urządzenia, przez cały czas trwania kampanii możesz także skorzystać z atrakcyjnego systemu wielorabatów. Im więcej sprzętów kupujesz, tym większy rabat otrzymujesz na ostatni z nich. Przy zakupie 5 sprzętów ostatni z nich możesz kupić z rabatem nawet 99 zł albo za złotówkę.

APPLiA Polska, AGD – raport 2020/2021

https://applia.pl/wp-content/uploads/2021/03/Applia_raport_2021_v3.pdf