Pokaż swoje umiejętności projektowania i wygraj cenne nagrody w konkursie VELUX!

Lubisz projektować wnętrza? Urządzałeś ostatnio swoje poddasze? Pochwal się kreatywnością i swoimi umiejętnościami. Weź udział w konkursie VELUX "Poddasze w nowej odsłonie"!
embed

Uwaga pasjonaci projektowania wnętrz!

W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się projektowaniem wnętrz i przekształca swoje domy w inspirujące miejsca, które odpowiadają ich potrzebom i stylowi życia. Zmieniają się również rozwiązania architektoniczne, na przykład coraz więcej osób adaptuje poddasza, gdzie powstają niezwykle ciekawe aranżacje.

W firmie VELUX jesteśmy pasjonatami tworzenia inspirujących przestrzeni w domach z naszymi oknami dachowymi – jak przytulny kącik do spania, dobrze doświetlone miejsce do pracy, szeroka i jasna przestrzeń do uprawiania jogi, wspólny pokój do radosnych rodzinnych gier lub łagodny pokój do relaksu czy medytacji.

Co więcej - wierzymy, że okna te są nie tylko obowiązkowymi elementami budynków, ale także mogą przekształcić zwykłą przestrzeń w niezwykle inspirującą, jednocześnie przyczyniając się do poprawy naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Właśnie dlatego uruchamiamy nasz nowy konkurs fotograficzny "Poddasze w nowej odsłonie".

Weź udział w konkursie fotograficznym "Poddasze w nowej odsłonie"

Teraz czas na Ciebie. Weź udział w konkursie fotograficznym "Poddasze w nowej odsłonie" i pokaż nam, jak można wykorzystać przestrzeń na poddaszu w ekscytujący i inspirujący sposób.

Zapraszamy osoby posiadające okna dachowe VELUX do nadsyłania zdjęć swoich poddaszy i sposobów ich wykorzystania w codziennym życiu. Chcemy zobaczyć, jak przekształciłeś swoją przestrzeń na poddaszu z pomocą produktów VELUX, dopasowując ją do swojego stylu życia i rodziny.

Na zgłoszenia czekamy do 24 września

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić maksymalnie 3 zdjęcia* swojego poddasza z oknami dachowymi VELUX i przesłać je za pośrednictwem strony internetowej: https://www.velux.pl/inspiracje/konkurs do 24 września 2023 roku.

W konkursie można wygrać wspaniałe nagrody

15 najlepszych zgłoszeń otrzyma pakiet upominkowy VELUX. Jury wybierze jedno najlepsze zgłoszenie spośród finalistów: zwycięzca otrzyma voucher IKEA o wartości 2000 zł ważny przez 5 lat oraz wyjątkowy duński produkt designerski stworzony, aby informować użytkowników o jakości powietrza w pomieszczeniu, o nazwie AirBird.

Konkurs rozpoczyna się 4 września 2023 roku, a zdjęcia można przesyłać do 24 września 2023 roku. Więcej informacji wraz z zasadami konkursu można znaleźć pod linkiem: https://www.velux.pl/inspiracje/konkurs.

Zainspiruj nas Twoim poddaszem!

* Zdjęcie zostanie uznane za prawidłowe, jeśli (i) przedstawia przyjemny efekt aranżacji poddasza w domu Uczestnika. Na zdjęciu nie mogą znajdować się osoby ani inne informacje umożliwiające identyfikację osób (adres, nazwiska, portrety itp.), a także marki inne niż VELUX, wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, treści przedstawiające seksualność i/lub przemoc, (ii) przedstawia okno dachowe VELUX. Rozmiar zdjęć nie może przekraczać 10 megabajtów.

Reklama marki VELUX. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.