Akcesoria dla naszych zwierzaków. Świetny design, jakość i dobre ceny

Święta tuż, tuż. Twój pupil także zasłużył na prezent! Oto przegląd najlepszych akcesoriów dla psów, kotów i jeszcze mniejszych zwierzaków. Posłużą naszym przyjaciołom na długo.

Legowiska dla pupili w dobrej jakości

Zapewnij swojemu pupilowi miękkie łóżko, w którym będzie czuł się komfortowo. Poręczne, przytulne posłanie ze zdjęcia poniżej jest idealne dla kotów, które uwielbiają chować się w ciągu dnia na drzemkę w osłoniętych miejscach. Gruba zdejmowana poduszka zapewnia wygodne miejsce do leżenia, a powlekany spód zapobiega ślizganiu się legowiska. Obszerny otwór wejściowy ułatwia wchodzenie i wychodzenie. Takie posłanie sprawdzi się także dla mniejszych i średniej wielkości psów. Uniwersalny design i kolor pasują do każdego wystroju pomieszczenia. 

Legowisko z puszystą kołderką i poduszką to świetny wybór dla każdego psa. Jest dobrej jakości i w świetnej cenie. Grubo wyściełane krawędzie boczne zapewniają wygodne wsparcie głowy psa. Legowisko dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych. Twój pupil będzie szczęśliwy! 

Legowiska dla pupiliLegowiska dla pupili fot. tectake

Stabilne i wytrzymałe drapaki dla kotów pełne atrakcji

Każdy opiekun kota wie, że drapak w domu to obowiązkowa rzecz. Może uratować dywany czy kanapy przed zniszczeniem. Oferuje także doskonałe możliwości do zabawy, ostrzenia pazurów lub służy jako kryjówka.

Poniższe drapaki mają świetne platformy, z których można obserwować okolicę. Wygodne legowiska na wysokości zapraszają do zwinięcia się w kłębek. Na wytrzymałych kolumnach obitych mieszanką pluszu i sizalu twój kot może ostrzyć pazury. Dodatkową atrakcją jest hamak. Wybrane przez nas drapaki są dobrej jakości, charakteryzuje je wysoka stabilność i odpowiednie zabezpieczenie przed przewróceniem. Poniższe drapaki spełnią wszystkie zachcianki twojego kota (kotów), nie zajmując przy tym dużej powierzchni. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Z pewnością dopasujesz je do wystroju wnętrza. Twój kot pokocha ten piękny i praktyczny drapak!

Drapaki dla kotówDrapaki dla kotów fot. tectake

Akcesoria dla mniejszych pupili

Nie możemy zapomnieć też o naszych mniejszych pupilach. Dla nich również wybraliśmy ciekawe akcesoria. Drewniane klatki dla małych zwierząt wyglądają jak stylowe domki do zabawy, jakie pamiętamy z dzieciństwa!

Domki o solidnej drewnianej konstrukcji, dzięki kilku poziomom dają pupilom dużą swobodę ruchu. Umożliwiają zabawę, bieganie, wspinanie się lub po prostu odpoczywanie. Sufit z siatki gwarantuje dopływ świeżego powietrza, ponadto może być całkowicie otwierany. Wyjmowana szuflada ułatwi czyszczenie domku.To idealna propozycja dla chomików, domowych myszy i innych małych zwierzątek. 

Drewniane klatki dla małych zwierzątDrewniane klatki dla małych zwierząt fot. tectake

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.