Ten robot kuchenny Lidl to wysoka jakość w niskiej cenie. Z nim praca w kuchni to pestka!

Robot kuchenny to rewelacyjny sprzęt, bardzo ułatwiający pracę w kuchni. Czym kierować się przy wyborze i co ciekawego oferuje nam popularna sieciówką? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Roboty kuchenne - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przy wyborze robota kuchennego, jak w większości tego typu urządzeń kuchennych, warto zwrócić uwagę na jego moc. Im większa moc, tym lepsza wydajność i krótszy czas przygotowywania posiłków. Ważnym aspektem będzie pojemność misy. Im większa, tym większy posiłek zostanie przygotowany w krótszym czasie. Kolejnym ważnym elementem jest kwestia regulacji prędkości. Istotne byśmy mogli dopasować tempo pracy urządzenia do własnych potrzeb. Na pewno warto się zastanowić nad funkcjami robota. Podstawowymi najczęściej są funkcje mieszania, ubijania i miksowania. Lepsze modele pozwolą także na zagniatanie ciężkiego ciasta, wyciskanie soku, siekanie, krojenie czy kruszenie lodu. Modele premium są wyposażone w opcję łączenia z Wi-Fi. Warto też upewnić się, czy w zestawie są odpowiednie dla nas akcesoria.

Designerskie roboty kuchenne w doskonałych cenach

Roboty kuchenne SILVERCREST są idealne do mieszania, ubijania i zagniatania cista. Z nimi gotowanie będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Wydajny silnik 600 W wymiesza nawet zwarte ciasto, a mieszadło z powłoką teflonową zapobiegnie przywieraniu. Wyjmowane akcesoria nadają się do mycia w zmywarce, co sprawia, że są one niezwykle funkcjonalne. Design robotów wprost zachwyca, podobnie jak cena! Robot w kolorze miętowym będzie prawdziwą ozdobą kuchni. W doskonałych cenach dostaniemy także roboty planetarne z blenderem w pięknej energetycznej czerwieni. 

Roboty kuchenneRoboty kuchenne fot. Lidl

Wielofunkcyjne roboty kuchenne 

Poniższy wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi ułatwi codzienne gotowanie, z nim przygotowywanie posiłków będzie łatwe, szybkie i przyjemne! Z tym robotem przygodę z gotowaniem możesz zacząć nawet od początku - znajdziesz w nim aż 500 przepisów z instrukcjami krok po kroku. Duży 7-calowy kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą obsługę urządzenia. Robot kuchenny wyposażony jest w automatyczne programy, m.in.: do ugniatania, gotowania na parze i podsmażania. Regulacja temperatury możliwa jest w zakresie 37–130°C. W zestawie znajdują się liczne dodatkowe akcesoria, np.: pojemnik do blendera ze stali nierdzewnej, pokrywka z miarką i otworem do napełniania, nasadka do gotowania, mieszania, wkład z ostrzami. Ten robot to prawdziwy HIT!

Wielofunkcyjne roboty kuchenneWielofunkcyjne roboty kuchenne fot. Lidl

Urządzenia na każdą kieszeń

Poniższe roboty to urządzenia wielofunkcyjne, świetnie nadają się do miksowania, ścierania, tarcia, krojenia, mieszania, ubijania i ugniatania. Mają tak wiele funkcji, a kupimy je w świetnych cenach. To prawdziwi pomocnicy kuchenni na każdą kieszeń. Z tymi robotami przygotowanie świąt będzie przyjemnością - roboty zajmą się pracami kuchennymi, a my zyskamy czas dla siebie. 

Roboty kuchenneRoboty kuchenne fot. Lidl

Więcej o: