Jak rozgrzać zmarzlucha? Koc z rękawami to hit wśród świątecznych prezentów!

Puszyste, miękkie, w pięknych kolorach, a do tego z rękawami i kieszeniami! Tak właśnie wyglądają koce, które spodobają się zmarzluchom.

Gorączka świątecznych zakupów trwa, szukamy przemyślanych prezentów dla rodziny i przyjaciół, sprawdzamy najciekawsze oferty, by znaleźć prawdziwe hity i prezenty, które zaskoczą obdarowywanych i sprawią im radość. 

Koc z rękawami - superpraktyczny wynalazek czy okazjonalny wymysł?

Koc z rękawami to ostatnio wielki hit, można się w nim schować i skutecznie ogrzać. Koc z rękawami zapewnia przyjemny relaks podczas długich zimowych wieczorów. Z łatwością wyobrażamy sobie wieczory z książką i kubkiem gorącej czekolady - czytanie oraz picie będą wyjątkowo wygodne i nie będziecie musieli się martwić, że odkryjecie przypadkiem kawałek ciała, co narazi was na chłód. Praktyczne rękawy zadbają o szczelność i przyjemne ciepło. 

Koc z rękawamiKoc z rękawami Fot. Tectake

Koc z rękawami to superprezent dla zmarzlucha, z pewnością będzie on przeszczęśliwy i z trudem doczeka momentu, w którym "ubierze się" w ten koc. 

Koc z rękawami ma dodatkową zaletę! Z przodu znajduje się pojemna, praktyczna kieszeń, która sprawdzi się podczas wieczorów filmowych. Można w niej schować pilot, telefon, a może nawet jakieś przekąski. 

Poduszka do spania na boku - wygoda gwarantowana!

Długa forma poduszki do spania na boku umożliwia równomierne podparcie całego ciała, dzięki czemu z pewnością obudzimy się wypoczęci i zrelaksowani! 

Poduszka taka będzie również świetnym prezentem dla kobiet w ciąży oraz osób zmagających się z bólami kręgosłupa. Piękne, intensywne kolory i ciekawy wygląd sprawią, że poduszka będzie również atrakcyjna dla dzieci i może przydać się jako zabezpieczenie krawędzi łóżka. 

My już widzimy kilka pomysłów na wykorzystanie tej poduszki, a wieczorem z przyjemnością wtulimy się w długi wałek, który zapewni podparcie dla naszego kręgosłupa.

Poduszka do spania na bokuPoduszka do spania na boku Fot. Tectake

Koce, poduszki i narzuty - praktyczne świąteczne podarunki

Zimowa aura nie rozpieszcza zmarzluchów, którzy już w drodze do domu myślą o tym, jak się ogrzać i najczęściej nie wychodziliby spod koca! Dlatego ciepłe koce i pledy to superpomysł na świąteczny prezent, który sprawi przyjemność obdarowywanej osobie i na pewno będzie niezwykle praktyczny!

Więcej o: