Tekstylia, które wprowadzą magiczną atmosferę do twojej sypialni. Świąteczne propozycje od Homla

Wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia już się zaczeło! Pora na przegląd tematycznych tekstyliów do sypialni, tym razem z Homla.

Sypialnia bez tekstyliów z pewnością nie była tym samym pomieszczeniem. Warto zadbać o zmianę jej aranżacji zależnie od sezonu. W jaki sposób wprowadzić magiczną atmosferę świąt do sypialni? Oczywiście przy pomocy pięknych pościeli w zimowe wzory. 

Wybieramy najciekawsze propozycje marki Homla. Nastawcie się na bożonarodzeniowe kolory - zieleń, czerwień, biel i odrobinę złota oraz tradycyjne motywy. W kolekcji znalazły się też poszewki na poduszki z uroczymi nadrukami tematycznymi. 

Poniżej przegląd pościeli z dominującą czerwienią. Czerwień to kolor kojarzący się z Bożym Narodzeniem, jest symbolem ciepła i miłości. Jest zdecydowanie wyrazistą barwą, pozwólmy zatem naszej pościeli zostać gwiazdą we wnętrzu!

Pościel w świąteczne wzoryPościel w świąteczne wzory fot. Homla

Komplety pościeli na Boże Narodzenie w tradycyjnym stylu

Jakie tekstylia na Boże Narodzenie znajdziemy w kolekcji Homla do sypialni? Duży wybór pościeli z choinkami, skrzatami, reniferami, gałązkami czy gwiazdami. Znajdą się też motywy vintage i klasyczna krata.

Ciężko nam się oprzeć urokowi tych pościeli. Fantazyjne nadruki i detale oraz piękne przeszycia sprawiają, że tekstylia wyróżniają się na tle innych i natychmiast wprowadzają nas w świąteczny nastrój.

Ciemnozielony kolor to jedna z podstawowych barw świątecznych. Oto przegląd pościeli z motywami świątecznymi w tej dominującej barwie. 

Pościel w świąteczne wzoryPościel w świąteczne wzory fot. Homla

Satyna, mikrofibra, bawełna – jaką pościel do sypialni wybrać?

Jak wybrać pościel do sypialni, aby utrzymać balans pomiędzy pięknem wystroju a zdrowym snem?Przy wyborze pościeli warto wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonana została dana pościel. 

Pościel bawełniana

To pościel najbardziej popularna. Nie bez powodu - jest bardzo praktyczna.  Naturalne włókna bawełny wykazują się dużą higroskopijnością,  dobrze wchłaniają wilgoć. Bawełnianą pościel możemy kupić w doskonałych cenach. 

Pościel satynowa

Satynowa pościel, wykonana z bawełny satynowej, wykazuje podobne właściwości jak bawełna – przepuszcza powietrze i jest odporna na uszkodzenia. Materiał ten zapewnia równieżdoskonałą termoregulację, sprawdzi się o każdej porze roku! Satynowa pościel przez połyskującą fakturę, często utożsamiana jest z luksusową. 

Pościel z mikrofibry

Pościel z mikrofibry wykonana jest z cienkich włókien poliestrowych, dzięki czemu wyróżnia się odpornością na mechacenie, uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia podczas prania. Nadaje się dla alergików, nie sprzyja ona rozwojowi roztoczy. Szybko odparowuje wilgoć.

Jeśli mowa o tekstyliach do sypialni, nie może zabraknąć poszewek na poduszki w świąteczne motywy! To nie tylko element dekoracyjny, ale także zapewniający nam wygodny wypoczynek w łóżku czy na ulubionym fotelu. 

Tekstylia w świąteczne wzoryTekstylia w świąteczne wzory fot. Homla

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.