W jaki sposób efektownie zapakować prezenty? Naklejki i zawieszki udekorują świąteczne paczki!

Pięknie zapakowane prezenty są ozdoba samą w sobie. W jaki sposób zrobić to szybko i efektownie? Przedstawiamy patenty z wykorzystaniem naklejek i zawieszek.

Obdarowywanie się drobnymi upominkami to jedna z najmilszych świątecznych tradycji. Na ich wybór zwykle poświęcamy sporo czasu i energii, chcąc sprawić naszym bliskim dużo radości. Nawet skromny, ale pięknie opakowany drobiazg może okazać się prawdziwym skarbem.

Jak efektownie zapakować prezent?

Efektowny podarek to przede wszystkim prezent zapakowany starannie. Ważny jest też pomysł. Miło jest otrzymać drobiazg, którego opakowanie świadczy o tym, że został przygotowany z myślą o konkretnej osobie.

Potrzebujemy przede wszystkim papieru do pakowania. Do wyboru mamy tysiące wzorów, kolorów i faktur, jednak zwykły szary okazuje się ponadczasowy. Wystarczy ozdobny sznurek, dodatek w postaci iglastej gałązki czy szyszki i minimalistyczna, gustowna paczka jest gotowa! 

Do ozdabiania podarunków dla bliskich idealnie nadają się naklejki. Możemy kupić gotowe zestawy z motywami świątecznymi. W ten sposób niedużym kosztem i nakładem pracy uzyskamy spersonalizowany, oryginalnie zapakowany prezent. 

Naklejki na prezenty świąteczneNaklejki na prezenty świąteczne fot. empikfoto

Naklejki z motywami świątecznymi

Świąteczne naklejki to niebanalny dodatek do już estetycznie zapakowanego upominku. Możemy je naklejać zarówno na karton, papier, jak i na kopertę. Udekorowanie upominku w taki sposób sprawi, że na twarzach obdarowywanych osób na pewno pojawi się szczery uśmiech.

Ozdobne etykiety mają także więcej zastosowań. Możemy nimi ozdobić notatnik, telefon, komputer, mebel... i poczuć w atmosferę świąteczną wszędzie wokół nas!

Naklejki na prezenty świąteczneNaklejki na prezenty świąteczne fot. empikfoto

Ozdabianie z wykorzystaniem zawieszek

Dekoracje z drewna to świetny pomysł nie tylko na przystrojenie choinki, znakomicie sprawdzą się też do ozdoby wigilijnego stołu albo zapakowanych dla bliskich podarunków. Prezenty zapakowane w zwykły szary papier w otoczeniu uroczych drewnianych zawieszek wyglądają obłędnie. Do tego wystarczą czerwone elementy w postaci wstążki i gotowe! Stylowo i niebanalnie zapakowane prezenty są już przygotowane do wręczenia. 

Drewniane zawieszkiDrewniane zawieszki fot. empikfoto

Więcej o: