Akcesoria do gotowania Gerlach. Funkcjonalne garnki i patelnie z odpinanymi uchwytami to HIT!

Produkty marki Gerlach łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, a przy tym są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Garnki, patelnie i akcesoria tej firmy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wybraliśmy produkty marki Gerlach, które zasługują na szczególną uwagę.

Marka Gerlach - tradycja, jakość i niezawodność

Marka Gerlach powstała w 1790 roku. Dzięki doskonałej jakości swoich produktów oraz klasycznemu designowi i elegancji przez lata zdobywała serca i zaufanie Polaków. Lata 70. i 80. XX wieku przyniosły firmie Gerlach prawdziwą sławę - stała się ona wówczas wiodącym producentem akcesoriów oraz zastaw stołowych. Po dziś dzień marka poszerza swoją ofertę, dzięki czemu zyskała uznanie i przywiązanie konsumentów. 

Garnki i patelnie Gerlach

Marka Gerlach dobrze znana jest z produkcji garnków, a są one podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, jak ważne jest, aby wybrać modele w najlepszej jakości. Garnki wpływają nie tylko na komfort gotowania, ale również na smak przygotowywanych potraw. Garnki Gerlach cieszą się zasłużonym uznaniem klientów i nieustannie zachwycają znakomitym wykonaniem. A co najważniejsze, są inwestycją na lata!

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję, urazy mechaniczne i odkształcenia. Dodatkowo, garnki Gerlach mają trójwarstwowe dno, które rozprowadza równomiernie ciepło wewnątrz naczynia. Firma odpowiada oczekiwaniom współczesnych konsumentów, na przykład garnki Gerlach można wkładać do zmywarki bez najmniejszej obawy. Dzięki specjalnej powłoce długo zachowują świetny wygląd i swoje właściwości. Zestaw garnków Gerlach do indukcji to również świetny pomysł na elegancki prezent. 

Firma Gerlach  w swoim asortymencie ma także szeroki wybór patelni stalowych i ceramicznych. Nie dość, że są odporne na  zarysowania i odkształcenia, to jeszcze mają specjalną powłokę nieprzywierającą i są łatwe w czyszczeniu.

Zestawy garnków GerlachZestawy garnków Gerlach fot. vobis

Garnki i patelnie Smart z odpinanymi uchwytami

Linię SMART tworzą uniwersalne, bezpieczne dla zdrowia garnki oraz patelnie, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych. Zastosowanie odpinanej rączki pozwala zaoszczędzić miejsce w zmywarce, a możliwość przechowywania jednego w drugim do 50% miejsca w szafce. Naczynia SMART nadają się do gotowania, smażenia, pieczenia, serwowania dań, a nawet przechowywania żywności. Są powleczone powłoką ceramiczną Ilag Xera Dur 2 ®, dzięki której łatwo utrzymać je w czystości. Co ważne, są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji takich jak: PTFE, PFOA, kadm i ołów.

naczynia z serii Gerlach Smartnaczynia z serii Gerlach Smart fot. Gerlach

Naczynia z serii SmartNaczynia z serii Smart fot. vobis

Akcesoria marki Gerlach

Poza garnkami marka znana jest również z produkcji zastawy stołowej - eleganckich kompletów sztućców oraz zestawów noży, a także  wielu innych akcesoriów kuchennych.

Podstawowy zestaw noży to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Wybraliśmy coś dla wielbicieli klimatów industrialnych oraz dla miłośników drewna. 

Komplet noży kuchennych w bloku wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, a stylowy blok oraz elegancka rękojeść z powłoką granitową sprawiają, że noże będą idealnym uzupełnieniem wnętrz w industrialnym stylu.

Komplet noży z deską magnetyczną Gerlach Ambiente Magnetic to zestaw z blokiem w formie dębowej deski z wbudowanym magnesem. Dzięki niemu ostrza trzymają się na desce i jednocześnie doskonale prezentują się w kuchni.

Komplety noży GerlachKomplety noży Gerlach fot. vobis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.