Stylowe i praktyczne gwiazdkowe prezenty

Jeśli zastanawiasz się, o czym marzą twoi bliscy - na święta podaruj im stylowy i praktyczny prezent, który przyda im się na co dzień. Designerskie butelki i tumblery ucieszą każdego!

Tumbler od Wink Bottle

Wink Bottle to marka, która tworzy naczynia wielokrotnego użytku: butelki, kubki oraz termosy na jedzenie. Swoim designem przykuwają uwagę i wzbudzają zainteresowanie. Naczynia Wink Bottle kuszą intensywnymi kolorami, pięknym blaskiem, a także nietypowymi wzorami - powłoka kubka imituje na przykład marmur lub drewno.

Dużą popularnością cieszą się kubki termiczne Tumbler Wink Bottle. Ich pojemność to 350 ml. Są bardzo lekkie, a ich ogromnym atutem jest utrzymywanie temperatury ciepłego napoju do 3-4 godzin, a zimnego do 4-5 godzin. Szeroka gama kolorystyczna sprawi, że mamy duże pole do popisu podczas wybierania prezentu. 

Jednego możemy być pewni - ich stylowa forma i modne wzornictwo zachwycą każdego obdarowanego!

Stylowe i praktyczne gwiazdkowe prezentyStylowe i praktyczne gwiazdkowe prezenty fot. winkbottle

Niezwykłe butelki termiczne 

Butelki termiczne to świetny wynalazek. Zabierzemy je wszędzie ze sobą - do szkoły, pracy, na wycieczkę. Utrzymują temperaturę napojów nawet do 24 godzin. A wygląd? Modelom od Wink Bottle daleko do nudy!

Butelki WINK są tak piękne, że chce się je pokazać całemu światu. Bez względu na to, czy jest to rodzinny piknik w parku, spacer po lesie czy górska wyprawa trekkingowa - butelka termiczna będzie niezastąpiona. Doskonale sprawdza się nie tylko w warunkach outdoorowych, możemy zabrać ją ze sobą do szkoły, pracy czy wyjście na zakupy z przyjaciółką. A jej piękny design zachwyci każdego. 

Butelki termiczne są wielokrotnego użytku, wykonane ze stali nierdzewnej. Nie zawierają szkodliwego BPA, wiec są bezpieczne również dla dzieci. Są szczelne, napój na pewno nam nie przecieknie.

Stylowe i praktyczne gwiazdkowe prezentyStylowe i praktyczne gwiazdkowe prezenty fot. winkbottle

Praktyczny i designerski zestaw

Zestaw składający się z butelki, kubka i termosu termicznego będzie bardzo praktycznym i designerskim podarunkiem dla bliskim. Idealnie sprawdzą się w podróży, jak i na co dzień. Wyposażonym w taki zestaw - chłodne, zimowe dni nie będą już straszne!

Pięknie zapakowany zestaw w nietuzinkowym kolorze to pomysł na stylowy i praktyczny prezent, dla tych młodszych oraz starszych!

Stylowe i praktyczne gwiazdkowe prezentyStylowe i praktyczne gwiazdkowe prezenty fot. winkbottle

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.