Przypraw sobie życie! Te solniczki i pieprzniczki będą bohaterami aranżacji stołu!

Solniczka i pieprzniczka zawsze występują w parze, są jak dwie połówki jabłka, jak yin i yang. Używamy ich prawie każdego dnia, dobrym pomysłem może być wybranie interesujących modeli, które wywołają uśmiech na naszej twarzy.

Funkcjonowanie w kuchni i przygotowywanie codziennych posiłków wymaga odpowiednich akcesoriów. Bez niektórych przedmiotów trudno byłoby przyrządzić nawet prostą, ale smaczną kanapkę. Wybierając kuchenne akcesoria, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich praktyczną stronę, ale również zadbać o aspekt wizualny, szczególnie tych przedmiotów, których używamy codziennie. 

Pieprzniczka i solniczka - nierozerwalny duet

To właśnie pieprzniczka i solniczka są najczęściej używanymi i niezastąpionymi przedmiotami w naszej kuchni i jadalni. Każda potrawa zyskuje dzięki tym podstawowym przyprawom. Jednak miejsce tych akcesoriów nie zawsze jest tylko w kuchni, ciekawe wzory sprawdzą się świetnie również na stole w jadalni, podkreślając jego aranżację. 

Solniczka lub pieprzniczka pingwin wykonana z drewna jest świetną propozycją do nowoczesnych wnętrz i dla wielbicieli naturalnych materiałów oraz zwierząt. Ten uroczy zwierzak będzie się do nas uśmiechał podczas każdego posiłku, wywołując również uśmiech na twarzach naszych gości. 

Wielbicielom nurkowania polecamy zestaw z koralowcami. To przedmioty inspirowane podwodnym królestwem mórz i oceanów. 

Solniczki i pieprzniczkiSolniczki i pieprzniczki fot. Answear

Aranżacja stołu z przymrużeniem oka

Szklane i grzecznie siedzące psiaki, czy może dłonie wykonane z kamienia? Nasz stół nie musi być nudny, a solniczka i pieprzniczka mogą sprawić, że stół będzie przyciągał wzrok, a te małe przedmioty staną się bohaterami każdej aranżacji. 

Mówi się, że miejsce psów nie jest przy stole, jednak w tym wypadku musimy się nie zgodzić. Pieprzniczka z ciemnego szkła i solniczka z przezroczystego w kształcie siedzących psów to idealny dodatek do jadalni i kuchni. 

W jasnym, nowoczesnym wnętrzu świetnym dodatkiem mogą być również wykonane z kamienia solniczka i pieprzniczka w kształcie dłoni. Weź dłoń w swoje ręce i przypraw potrawy. 

solniczki i pieprzniczki w oryginalnych kształtachsolniczki i pieprzniczki w oryginalnych kształtach Fot. Answear

Natomiast wielbicielom minionków polecają się... solniczka i pieprzniczka w kształcie tych kultowych już postaci. Żółto-niebieskie stworki mogą zagościć na naszym stole.

Wnętrze w stylu urban jungle lub boho z pewnością zyska, gdy nawet takie małe dodatki będą dopasowane do jego stylu. W tym wypadku polecamy kaktusy. Solniczka i pieprzniczka w kształcie egzotycznych sukulentów to ciekawy dodatek do wnętrz. 

solniczki i pieprzniczki z przymrużeniem okasolniczki i pieprzniczki z przymrużeniem oka Fot. Answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.