Kultowe produkty marki Joseph Joseph. Ułatwią pracę w domu

Angielska marka Joseph Joseph to kultowe już produkty, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i skuteczną organizację w kuchni i domu.

Angielska marka Joseph Joseph, obecnie już kultowa, została założona przez braci bliźniaków - Anthony'ego i Richard'a Joseph'ów. Założenie marki to tworzenie innowacyjnych i uniwersalnych projektów, które od lat są przykładem dobrze zaprojektowanej sztuki użytkowej. 

Akcesoria angielskiej marki są praktyczne, proste, ale również wielofunkcyjne i nowoczesne. Większość produktów utrzymana jest w tonacji bieli i szarości, lub soczystych limonkowych i fioletowych kolorów. 

Ich zadaniem jest nie tylko ułatwienie nam codziennego przygotowywania posiłków, ale także pomagają w organizacji i utrzymywaniu porządków w kuchni i łazience. 

Szatkownica z wirówkąSzatkownica z wirówką Fot Answear

Wygodna i wielofunkcyjna szatkownica posiada również funkcję wirówki, dzięki czemu z łatwością wysuszymy umytą sałatę, a jednocześnie po wyjęciu sitka z powodzeniem posiekamy wszystkie warzywa.

Akcesoria kuchenne mają za zadanie ułatwiać nam życie, dlatego powinny też być wykonane z trwałych i łatwych do mycia materiałów. Ważne, by można je było myć w zmywarce i nie wymagały dodatkowej pielęgnacji. Dzięki temu czas spędzony w kuchni będzie prawidłowo spożytkowany i nie spędzimy tam więcej czasu niż powinniśmy! 

Kolorowe miski i miarki Joseph JosephKolorowe miski i miarki Joseph Joseph Fot. Answear

Akcesoria Joseph Joseph wyróżniają się również kolorami i często rozpoznajemy je właśnie po intensywnych limonkowych odcieniach. Miski i miarki to niezastąpione i podstawowe przedmioty w każdej kuchni. Ułatwią one gotowanie, pieczenie i przygotowywanie wielu sałatek lub surówek. A intensywne, nowoczesne kolory zachęcają by zająć się gotowaniem. 

Deski do krojenia Joseph Joseph 

Najbardziej znane i rozpoznawalne modele desek do krojenia to zestawy desek w wygodnych, poręcznych i praktycznych organizerach. Zestaw 4 lub 5 desek umożliwia zachowanie odpowiedniej higieny w kuchni. Każda deska zależnie od koloru przeznaczona jest do innych produktów. Dzięki temu możemy być pewni, że nigdy nie pokroimy chleba na tej samej desce na której kroimy mięso, lub że nigdy nie pokroimy owoców na tej samej desce na której kroimy cebulę. 

Deski do krojenia Joseph Joseph w organizerzeDeski do krojenia Joseph Joseph w organizerze Fot. Answear

Joseph Joseph w łazience

Akcesoria Joseph Joseph to nie tylko akcesoria do kuchni ale również praktyczne i poręczne przedmioty do łazienki, które ułatwią organizację przestrzeni i pomogą zadbać o porządek. 

Akcesoria łazienkowe Joseph JosephAkcesoria łazienkowe Joseph Joseph Fot. Answear

Więcej o:
Copyright © Agora SA