Pufa zamiast fotela w salonie

Salon jest sercem domu i miejscem spotkań wszystkich domowników. W swoim salonie odpoczywasz, przyjmujesz gości, spędzasz czas w rodzinnym gronie. Bardzo często potrzebne jest tu siedzisko o niewielkich rozmiarach zapewniające wygodę i niezajmujące wiele miejsca. Dużą popularnością cieszą się obecnie designerskie pufy. Takie wielofunkcyjne siedzisko będzie nie tylko ozdobą w pokoju dziennym, ale też niewielkim dającym komfort codziennego użytkowania. Czy warto sięgnąć po ten mebel do swojego salonu? Czy sprawdzi się pufa zamiast fotela w salonie?

Pufa zamiast fotela w saloniePufa zamiast fotela w salonie Fot. Merkury Market

Wygodne pufy zamiast fotela

Pufy, jak i worki sako idealnie sprawdzą się w każdym salonie, nawet tym najmniejszym, jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Są doskonałą alternatywą dla zajmujących sporo miejsca foteli. Kolorowe pufy w różnych kształtach na drewnianych nóżkach pozwolę na eleganckie urządzenie salonu. Można wykorzystać je nie tylko w zastępstwie fotela, ale też krzesła, ale też innych mebli wypoczynkowych — sofy lub narożnika.

Nowoczesna pufa Merkury Market, jako wysokiej jakości mebel sprawdzi się do siedzenia nie tylko w salonie, ale i do pokoju dziecięcego, sypialni, przedpokoju.

Pufa wielofunkcyjna – jak możesz ją wykorzystać?

Nowoczesne pufy to meble, które dzięki swojej różnorodności można wykorzystać, aranżując pokój dzienny w każdym stylu. Dostępne w sklepie internetowym pufy w odcieniach szarości na metalowych nóżkach sprawdzą się w stylu glamour, minimalistycznym, czy nowoczesnym. Pufę wykorzystasz też do swojego mieszkania urządzonego w stylu art deco, skandynawskim, vintage. Zapewni ona zawsze wygodne miejsce do siedzenia, zastępując fotel do salonu.

Dzięki swojej dużej wszechstronności, mniejszą, czy większą pufę wykorzystasz też w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Są one praktycznym dodatkiem do całych zestawów wypoczynkowych, jednak sprawdzą się też jako mebel występujący w pojedynkę, zwłaszcza przy ograniczonej powierzchni.

Pufa do salonu ma wiele zastosowań i służy nie tylko jako mebel do siedzenia. W jaki sposób możesz jeszcze wykorzystać pufę zamiast fotela?

Pufy jako meble wielofunkcyjne wzbogacą każde wnętrzePufy jako meble wielofunkcyjne wzbogacą każde wnętrze Fot. Merkury Market

Designerskie pufy i worki sako jako wygodne siedzisko w salonie

Wielofunkcyjne pufy są przede wszystkim uniwersalnym miejscem do siedzenia. Są niezastąpione, gdy potrzebujesz na szybko dodatkowego miejsca dla gości. Pufy możesz ustawić przy niskim stole, co pozwoli Ci na komfortowe spożywanie posiłku. Dostawione do ławy sprawdzą się podczas wspólnego spędzania czasu z najbliższymi na przykład w trakcie gry w planszówki, karty, wspólnych rozmów.

Pufy w salonie jako stylowy stolik kawowy

Zyskującym na popularności zastosowaniem pufy, jest wykorzystanie jej jako stolika. Możesz położyć na nią drewniana tacę, która zwiększy jej stabilność. Na pufie postawisz przekąski, odłożysz na nią czytaną książkę, gazetę, okulary, czy pilota.

Wygodne pufy w pokoju dziennymWygodne pufy w pokoju dziennym Fot. Merkury Market

Pufa jako schowek

Często pufy posiadają wewnątrz schowek, który daje dodatkową przestrzeń do ukrycia rzadziej używanych przedmiotów. Do pufy z otwieranym siedziskiem schowasz różne drobiazgi, gazety, pledy. Również w pokojach dziecięcych puf ze schowkiem jest bardzo funkcjonalny, gdyż schowasz w nim zabawki, uporządkujesz bałagan.

Pufa — podnóżek

Pufa jest świetnym dodatkiem do zestawów wypoczynkowych. Pozwolą stworzyć idealne miejsce do wypoczynku, jeśli zastosujesz je jako podnóżek będący uzupełnieniem fotela, czy sofy. Wygodne wyłożenie nóg na pufie odciąży je po całodniowym wysiłku.

Pufy zamiast foteli do salonu będą nie tylko funkcjonalne, ale sprawdza się też jako oryginalny, nieraz zwracający uwagę formą czy kolorem element dekoracyjny wnętrza. Stworzysz z ich pomocą przestrzeń do relaksu i wypoczynku. W naszym sklepie oferujemy pufy, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, bez względu na jego wielkość.

Pufy i worki sako - odmień swój salonPufy i worki sako - odmień swój salon Fot. Merkury Market

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.