Zabawki LEGO. Dzieci je kochają!

Poznaj fascynujący świat zabawek LEGO! Prezentujemy ulubione serie dzieci. Znajdą się wśród nich zestawy dla maluchów, kilkulatków, a także dzieci w wieku szkolnym.

LEGO Duplo - zabawki dla najmłodszych

Małe dzieci mają zwykle ogromną wyobraźnię. Klocki LEGO Duplo pozwalają im wyzwolić kreatywność, wspierając jednocześnie ich rozwój poprzez naukę. Elementy są duże i mają wyraziste kolory, dlatego małe dzieci w wieku od 18 miesięcy mogą łatwo się nimi posługiwać i uczyć się poprzez zabawę — konstruować budynki, jeździć pociągami po torach lub ścigać się samochodami, a nawet wznosić  parki rozrywki, farmy i place budowy, wypełniając je zwierzętami i minifigurkami. 

W czasie takiej zabawy maluchy wzmocnią koordynację wzrokowo-ruchową i rozwiną wyobraźnię. Dzięki zestawom Duplo dzieci mogą uczyć się o świecie, jednocześnie rozwijając umiejętności motoryczne, a przy tym oczywiście świetnie się bawić! Ta seria daje mnóstwo możliwości — niektóre zestawy można ze sobą łączyć, dzięki czemu dziecko pozna nowe pomysły i zagadnienia. Te zestawy do zabawy są źródłem niekończącej się radości, pozwalają maluchom wyrażać siebie i odkrywać świat!

Klocki i elementy LEGO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego sprawdzą się jako prezent nawet dla kikunastomięsiecznych maluchów. 

LEGO DuploLEGO Duplo fot. maxelektro

LEGO City - dla dziewczynek i chłopców od 4 lat

Czas na pełną akcji zabawę! Seria City to najlepsze upominki na urodziny i święta dla kilkulatków. Zestawy pozwalają na odtwarzanie tętniących życiem miejskich scen pełnych realistycznych pojazdów, budynków i przeróżnych postaci. Młodzi konstruktorzy mogą budować pojazdy służb ratowniczych, np. policji i straży pożarnej, a także pociągi, galerie handlowe i wiele więcej. 

Każdy może tworzyć własne przygody, dzięki możliwości łączenia i stylizowania własnych zestawów na mnóstwo sposobów. Seria LEGO City idealnie sprawdzi się  dla dziewczynek oraz chłopców w wieku od 4 lat, a także dorosłych!

LEGO CityLEGO City fot. maxelektro

LEGO Friends - ulubiona seria dzieci w wieku szkolnym

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób, aby wspomóc rozwój dziecka, a dzięki zestawom LEGO Friends dzieci mogą rozwijać wiele umiejętności. Podczas zabawy z wcielaniem się w role, wzmacniają zdolności interpersonalne oraz inteligencję emocjonalną. Dzieci mogą bawić się uroczymi laleczkami, zwierzętami i pojazdami, takimi jak łodzie czy samochody. Mają możliwość, wspólnie z postaciami, przeżywania przygód w przeróżnych miejscach - na wyspie, w szkole czy domu na drzewie. W szerokiej ofercie zestawów znajdziemy takie, które zwracają uwagę na ważne kwestie społeczne, np. na ekologię i dbanie o planetę. Kolekcja LEGO Friends to zabawki dla chłopców oraz dziewczynek w wieku od 6 lat.

LEGO FriendsLEGO Friends fot. maxelektro

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.