Praktyczne i pięknie zaprojektowane - te wózki zakupowe to prawdziwy hit!

Zastanawiasz się nad wyborem wózka zakupowego, lub wyborem odpowiedniej torby? Te propozycje są funkcjonalne, ale też świetnie zaprojektowane. Pora na stylowe zakupy!

Wózki zakupowe wielu z nas kojarzą się jedynie ze starszymi babciami, które ze swoimi kraciastymi wózkami były słyszane już z dużej odległości, przez kółka hałasujące i skrzypiące po nierównych miejskich chodnikach. Jednak już od kilkunastu miesięcy ten dodatek staje się niezwykle popularny, a czołowe modowe marki prezentowały swoje modele znanych przed laty wózków. 

Gdy dwa lata temu hiszpańska marka odzieżowa wypuściła swoją wersję wózka zakupowego dla seniorów, w kilkanaście godzin wszystkie modele zostały wyprzedane. Teraz coraz częściej możemy znaleźć eleganckie i funkcjonalne wózki, które sprawdzą się nie tylko dla seniorów. 

wózki na zakupywózki na zakupy Fot. Answear

Jaki rozmiar wózka lub torby najlepiej sprawdzi się na co dzień?

Decydując się na zakup wózka zakupowego lub torby na zakupy, najważniejszym kryterium prawdopodobnie będzie dla nas pojemność. Najczęściej spotykamy modele o pojemności 30-40 litrów i taki rozmiar wystarczy na codzienne zakupy. Warto zawsze mieć go wtedy ze sobą, na przykład w samochodzie, a niektóre modele mogą się składać, i umożliwić nam zabranie go ze sobą nawet do większej torebki. Gdy szukamy wózka na większe zakupy, lepiej zaopatrzyć się w wersję o pojemności minimum 50 litrów. 

Obecnie dostępne są typowe miękkie modele przypominające luźne torby na kółkach, jak również usztywniane, które mogą swoim wyglądem przypominać eleganckie walizki. 

A może torba na zakupy?

Równie praktycznym wyborem, który sprawdzi się nie tylko podczas codziennych zakupów są torby na zakupy, praktyczne modele umożliwiają zamocowanie ich do sklepowych wózków, przez co każde zakupy stają się prostsze. Świetnym rozwiązaniem są również torby termiczne, które pozwolą nam bezpiecznie przewieźć produkty mrożone, ale sprawdzą się również podczas wyjazdów. 

Torby zakupowe i torby termiczneTorby zakupowe i torby termiczne fot. Answear

Minęły już czasy, gdy wózki na zakupy kojarzone były jedynie z babciami wybierającymi się na osiedlowy bazarek. Współcześnie modne i eleganckie modele wózków spotykamy również w popularnych centrach handlowych. Wózki na zakupy są praktycznym wyborem dla osób, które decydują się ograniczyć korzystanie z samochodu i żyć bardziej ekologicznie. 

Praktyczne wózki zakupowePraktyczne wózki zakupowe Fot. Answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.