Są miękkie i bardzo dobrze wchłaniają wodę. Ręczniki ze 100% bawełny już od 30 zł

Ręcznik to niezbędne akcesorium każdego mieszkania. W końcu bez niego ciężko by było wytrzeć się po kąpieli lub spędzić miły czas na plaży. W większym lub mniejszym rozmiarze - koniecznie powinien znaleźć się w wyposażeniu twojego mieszkania. Wybieramy chłonne modele w świetnych cenach. Sprawdź je wszystkie!

Ręczniki niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania

Każde mieszkanie powinno być wyposażone w ręczniki, to nie podlega żadnej wątpliwości. W końcu bez nich ciężko by było wykonywać różne czynności. Warto też zwrócić uwagę na to, że ręczników powinno się mieć kilka. Aby zachować odpowiednią higienę, oddzielny ręcznik powinien być do rąk, oddzielny do twarzy, inny do wycierania się po kąpieli, a jeszcze kolejny do włosów. Ręczniki mogą mieć różne rozmiary, które z łatwością dopasujesz do swoich wymagań. Te najmniejsze polecają się do rąk lub twarzy. Średni ręcznik natomiast sprawdzi się do włosów. Ten największy, zwany także kąpielowym to najlepszy wybór do kąpieli, a nawet na plażę czy basen. Najróżniejsze warianty kolorystyczne sprawiają, że na pewno wybierzesz model trafiający w twój gust. Sprawdź nasze propozycje, które kupisz w bardzo przystępnej cenie.

RęcznikiRęczniki Fot. Moraj

RęcznikiRęczniki Fot. Pexels

Ręczniki z bawełny chłoną i są miękkie

Ręcznik, który nie wchłania wody może się nadawać jedynie do kosza (lub co najwyżej przecierania kurzy). Dlatego tak ważne jest to, żeby wybrać porządne modele wykonane z chłonnych materiałów. To jedna z najważniejszych funkcji ręcznika - w końcu każdemu z nas zależy, aby po wyjściu z kąpieli szybko osuszyć skórę. Idealnym wyborem będzie miękki ręcznik wykonany ze 100% bawełny. Wyróżnia go wysoka higroskopijność, co przekłada się na natychmiastowe wchłanianie wody. Wybrane przez nas ręczniki są utrzymane w pięknej kolorystyce i ciekawych wzorach, które przy okazji będą elementem ozdobnym łazienki! Do wyboru masz także najróżniejsze rozmiary - od tych małych, po kąpielowe.

RęcznikiRęczniki Fot. Moraj

RęcznikiRęczniki Fot. Pexels

Ręczniki z mikrofibry łatwe w pielęgnacji

Ręczniki z bawełny są najbardziej popularne, ale nie jedyne dostępne na rynku. Modele z mikrofibry także zasługują na uwagę. Są przede wszystkim miękkie i szybkoschnące. Poza tym, ręcznik zajmuje mało miejsca - materiał jest na tyle "plastyczny", że można ścisnąć go do naprawdę małych rozmiarów. To hit na siłownię czy podróż. A to co najbardziej nam się podoba to bardzo łatwa pielęgnacja. Wystarczy, że wrzucisz go do pralki, ustawisz program na maksymalnie 60 stopni, a żaden brud się go nie utrzyma! Przebieraj w modelach dostępnych w każdym kolorze tęczy. Cena pozytywnie zaskakuje.

RęcznikiRęczniki Fot. Moraj

Więcej o: