Zima w stylu vintage powraca! Emaliowany kubek to niezbędny umilacz zimowych wieczorów

Vintage powraca, a wraz z nią kuchenne trendy z dawnych lat! My z utęsknieniem wracamy do klasycznych naczyń. W końcu gorące kakao w emaliowanym kubku u babci zawsze smakowało lepiej!

Emaliowane kubki to synonim dzieciństwa większości z nas. Nieprawdopodobnie pyszniejsze były herbaty i kawy w dawnych, wysłużonych naczyniach naszych babć. Możemy przywrócić te wspomnienia, ponieważ teraz do wyboru mamy o wiele więcej stylowych modeli. Polecamy inwestycję w kilka różnych kubków, dodając do swojej zimowej rutyny kapkę fantazji! Pogoda za oknem nie rozpieszcza, a twoi bliscy na pewno docenią, kiedy niespodziewanie zaserwujesz im gorącą czekoladę z piankami! Warto zauważyć, że oprócz klasycznego przeznaczenia, emaliowane kubki z powodzeniem sprawdzą się zamiast małej miski, np. do serwowania frytek czy kawałków owoców. Te małe, niepozorne kubki potrafią też dodać stylu niejednej jadalni, kiedy wkomponujesz je w loftowy wystrój.

Kubki emaliowaneKubki emaliowane fot. empikfoto.pl

Kubki magiczne to nowe podejście do gorących napojów

Magiczne kubki robią prawdziwą furorę! Ich kolor zmienia się pod wpływem temperatury, co jest niezłą zabawą dla całej rodziny, a dodatkowo jest świetną motywacją do picia napojów, zanim jeszcze wystygną. Inwestycja w magiczny kubek to dawka śmiechu i szczypty rywalizacji dla nas i naszych bliskich! W empikfoto dostępnych jest mnóstwo gotowych wzorów, ale istnieje też możliwość pełnej personalizacji, a nawet własnego zdjęcia lub całego kolażu wspomnień. Miłym akcentem w domu są pamiątki z podróży czy celebrowanych okazji, a uwiecznianie wydarzeń na kukach to szalenie praktyczny sposób. Zimowe poranki i wieczory na pewno będą jeszcze milsze w towarzystwie ciepłej herbaty podanej w tak pięknych kubkach!

Kubki magiczneKubki magiczne fot. empikfoto.pl

Kubki z dedykacją to sprawdzony pomysł na udany prezent

Ulubiony kubek jest jedną z najczęściej używanych rzeczy, zadbaj więc o to, by twoi bliscy mogli otaczać się przyjaźnią i miłością od ciebie! Choć mówi się, że to nie prezenty, a obecność są najważniejsze w szczególnych dla nas dniach, tak nawet drobny prezent wywołuje szerokie uśmiechy. Kubek sprezentowany na rocznicę lub z okazji imienin to piękny prezent, który już zawsze będzie kojarzył się z nadawcą. Spraw, by twoja przyjaciółka lub mama za każdym razem, gdy będzie piła swoją ulubioną kawę, uśmiechnie się na widok uroczego kubka i pomyśli o was! Postaw na kubek ze spersonalizowanymi życzeniami, listem lub po prostu podziękowaniem za to, że twój bliski jest przy tobie. A może tak drobne wyznanie miłości? Czemu nie! Pamiętaj, że najbardziej cieszą prezenty bez okazji!

Kubki z dedykacjąKubki z dedykacją fot. empikfoto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.