Świętuj miłość! Prezenty na walentynki dla niej i dla niego

Prezent na walentynki powinien wyrażać uczucia. Nie musi to być coś dużego i praktycznego - ważne, by podarunek sprawił radość i zapisał się we wspomnieniach.

Prezenty walentynkowe dla zakochanych i bliskich 

Miłość powinno okazywać się codziennie. Czasami jednak, w natłoku codziennych obowiązków może zdarzyć się nam o tej oczywistości zapomnieć. Właśnie dlatego, walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić ukochanej osobie swoje uczucia. Walentynki to nie tylko świętowanie miłości romantycznej. Spraw prezent ukochanej, ukochanemu, a także wszystkim innym osobom: dziecku, mamie, przyjaciółce. Walentynki to przecież święto miłości, a ta ma różne oblicza.

Niezależnie od tego, czy lubimy walentynki, czy nie, często ulegamy wszechobecnej presji i kupujemy bliskiej sercu osobie prezent, choćby drobny.  Niech wręczony tego dnia podarek służy obdarowanej osobie na co dzień i cały czas przypomina o uczuciu. 

Fotoksiążki i obrazy

Miłość to wspólna historia, na którą składają się wszystkie chwile, uczucia i emocje. Wybierz wasze wspólne zdjęcia z romantycznego wyjazdu, ze wspólnych wakacji czy ślubu albo po prostu uporządkuj fotografie, które są bliskie twojemu sercu i stwórz piękną fotograficzną opowieść. 

A co powiesz na zdjęcie do powieszenia na ścianie? Wybierz swoje ukochane zdjęcie i podaruj je tym, których kochasz w formie fotoobrazu! Stworzenie obrazu ze zdjęcia jest bardzo proste, zajmie ci to tylko chwilę, a stworzysz niezapomnianą pamiątkę na lata. Wzruszenie gwarantowane zarówno dla ciebie, jak i dla obdarowanej osoby!

Kubki i filiżanki

Fotokubek ze wspólnym zdjęciem to przemiły drobiazg, który sprawi, że codzienna kawa będzie lepiej smakować obdarowanej osobie. Wybierz jeden z walentynkowych szablonów, dodaj swoją ulubioną fotografię i spraw przyjemność komuś bliskiemu.

Kubki "mąż" i "żona" to fantastyczny sposób na przypominanie o łączącej was więzi każdego dnia. 

Kartki walentynkowe

Tradycja wysyłania kartek walentynkowych wywodzi się ze średniowiecza. Jest wyrazem uczucia i pamięci o ukochanej osobie - szczególnie jeśli kartka jest własnoręcznie zaprojektowana i stworzona od serca! Możesz stworzyć wyjątkową, niepowtarzalną kartkę walentynkową ze swoim zdjęciem, dowolnym napisem i ozdobami. Wybierz wzór, który podoba ci się najbardziej, dodaj życzenia, zdjęcia i w ten najpiękniejszy sposób powiedz obdarowanej osobie, że ją kochasz.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.