Zachwycający Ćmielów. Tradycyjna porcelana w nowoczesnym wydaniu

Produkty marki Ćmielów są silnie zakorzenione w świadomości konsumentów. Teraz, wracają do łask w nowoczesnych odsłonach. Perełki polskiego designu!

Zastawa stołowa Ćmielów to połączenie jakości, dbałości o szczegóły i tradycji. Nic dziwnego, że od lat jest uznawana za najlepszą porcelanę na rynku. Ręcznie wykonywana i dekorowana idealnie nadaje na prezent oraz podczas wyjątkowych kolacji. Oto najpiękniejsze propozycje marki Ćmielów.

Porcelana Ćmielów – nowoczesność i tradycja w jednym

Zastawa stołowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Mimo szerokiego wyboru, nie łatwo wybrać porcelanę, która posłuży nam przez długie lata. Niezależnie czy szukamy porcelany na specjalne okazje, czy na co dzień - warto dobrze przemyśleć swój wybór. Należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na kwestie estetyczne, ale również jakość. Aby mieć pewność, że zakupiony produkt spełni wszystkie  nasze oczekiwania, warto postawić na sprawdzone marki. Jednym z najlepszych sposobów na zakup zastawy stołowej dobrej jakości jest wybór porcelany znanych, cenionych marek. W ten sposób mamy gwarancję jakości i możemy być pewni, że porcelana posłuży nam na długie lata. Marka Ćmielów nas nie zawiedzie. Jakość, tradycja i wyjątkowy design idą tu razem. 

Kolekcja Jenny Pierrot zachwyca stylistyką i geometrycznymi wzorami!

Kolekcja Jenny Pierrot ĆmielówKolekcja Jenny Pierrot Ćmielów fot. answear

Joanna Przetakiewicz też pokochała klasyczną biel z czernią i geometryczne formy. Spójrzcie jak pięknie prezentuje się jej zastawa.

Kolekcja Art Deco nawiązująca do stylu z przełomu lat 60. i 70. w połączeniu z magią lat 30. zachwyci każdego miłośnika tych klimatów i nie tylko!

Porcelana ĆmielówPorcelana Ćmielów fot. answear

O marce Ćmielów

Marka Ćmielów cieszy się ogromną renomą i uznaniem na polskim rynku. Historia znanej marki Ćmielów sięga roku 1790, kiedy to fabryka rozpoczęła swoją działalność z inicjatywy miejscowego garncarza Wojtasa. Pierwsze produkowane przez Ćmielów wyroby stanowiły naczynia fajansowe oraz gliniane garnki. Potrzeba było blisko pół wieku, aby zakład rozpoczął wytwórstwo unikatowej porcelany. Początkowo, ćmielowska porcelana była wyłącznie biała. Dziś katalog wyrobów Ćmielowa tworzy kilkanaście zróżnicowanych estetycznie kolekcji, zaś sama firma stanowi jedną ze spółek Polskich Fabryk Porcelany wraz z równie popularną marką Chodzież.

Zastawa stołowa Ćmielów to jedyna w swoim rodzaju porcelana, będąca połączeniem tradycji, nowoczesności i elegancji w ekskluzywnym wydaniu. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas ważnych, rodzinnych uroczystości i oficjalnych przyjęć. Ponadto świetnie nada się prezent na parapetówkę, z okazji ślubu czy innych ważnych wydarzeń. Co ważne, dzięki różnym liniom i zróżnicowanemu wzornictwu, uda nam się bez trudu dobrać porcelanę pasującą zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznych, eleganckich aranżacji.

Poniższe kolekcje z pewnością zachwycą miłośników klasycznej bieli i eleganckiej formy. To kwintesencja doskonałego kunsztu rzemiosła, który sprawia, że każdy posiłek jest niesamowitą przyjemnością dla zmysłów.

Porcelana ĆmielówPorcelana Ćmielów fot. answear

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.