Te sprzęty ułatwią pracę w kuchni. Maszynka do hot dogów, jogurtownica i wiele innych pomocników

Przygotowywanie posiłków wydaje ci się żmudne, czasochłonne i wiąże się z wielkim bałaganem? Warto zaopatrzyć się w sprytne akcesoria do kuchni, które ułatwią i usprawnią gotowanie posiłków. Mamy prawdziwe HITY!

Akcesoria kuchenne

Urządzając kuchnię, nie da obejść się bez akcesoriów. Niezależnie od stopnia zaawansowania twoich kulinarnych umiejętności, solidnie urządzona i wyposażona kuchnia to podstawa każdego domu. Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się ze stwierdzeniem, że kuchnia to serce domu lub "przez żołądek do serca". Postanowiliśmy poszukać akcesoriów kuchennych, które ułatwią przygotowywanie posiłków każdego dnia. Z ich pomocą gotowanie stanie się przyjemnością!

Urządzenie do hot dogów to prawdziwy HIT! Gotuje parówki na parze, a dzięki stalowemu prętowi grzewczemu jednocześnie podgrzewa pieczywo. Świetnie nadaje się również do gotowania jajek i warzyw na parze.

 Z cyfrową jogurtownicą przygotowanie domowej, pysznej przekąski to żaden problem! Jogurt naturalny, pitny, grecki, z mleka kokosowego, wegański, bez laktozy i inne. Dzięki zintegrowanym programom automatycznym i indywidualnej regulacji temperatury i czasu nic nie ograniczy cię w przygotowaniu pysznej przekąski. Po prostu wybierz pożądany program i ciesz się swoim dziełem!

Multicooker to bardzo cenny pomocnik w kuchni. Wielofunkcyjne urządzenie z intuicyjnym i prostym wyświetlaczem oferuje 30 programów gotowania dających nieograniczone możliwości. Łączy w sobie wiele sposobów na przygotowanie posiłków: elektryczną patelnię, frytkownicę, urządzenie do gotowania na parze, jogurtownicę, piekarnik.

Urządzenie do hot dogów, jogurtownicaUrządzenie do hot dogów, jogurtownica fot. vobis

Sprytne sprzęty do kuchni

W końcu perfekcyjnie ugotowane jajko na śniadanie! Automat do gotowania jaj posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, dzięki czemu zapewnia bezpieczne użytkowanie. Automat sygnalizuje zakończenie procesu gotowania zgodnie z ustawionym stopniem miękkości jajka.

Termorobot Sam Cook posiada osiem automatycznych programów: ugniatanie, szatkowanie, gotowanie, gotowanie na parze, sous-vide, siekanie, mycie wstępne i program TURBO. Automatyczne programy pomagają perfekcyjnie przygotować nawet najbardziej skomplikowane potrawy. Ponadto w elektronicznej książce kucharskiej znajdziesz na start ponad 430 dedykowanych przepisów na pyszne dania. Aktualizacja bazy danych, w tym książki kucharskiej, możliwa jest dzięki funkcji WiFi.

Te sprzęty oszczędzają energię, zajmują niewiele miejsca i znacznie skracają czas spędzony przy gotowaniu!

Jajowar, termorobotJajowar, termorobot vot. vobis

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.