Dekoracje do dziecięcego pokoju. Kolekcja z uroczymi zwierzakami zachwyca!

Urządzanie pokoju dziecka to niezła frajda. Można puścić wodze fantazji i sięgnąć po dekoracje i motywy, które w "dorosłych" pokojach nie miałyby racji bytu. Seria plakatów i poduszek z motywem wesołych zwierzaków doskonale sprawdzi się w dziecięcym królestwie.

Bawełniane poduszki z motywem zwierzaków

Przytulności do dziecięcego pokoju z pewnością dodadzą miękkie poduszki dopasowane do stylu pomieszczenia. Motyw ilustrowanych zwierzątek jest bardzo uniwersalny. Który maluch nie lubi zwierząt? Do pokoju dziecka świetnie sprawdzą się miękkie poduszki z wizerunkami zwierzątek, takich jak:  lisek, sarenka czy hipopotam! Chyba nie ma dzieci, których świat przyrody, by nie interesował, zadziwiał i inspirował do wymyślania coraz to nowych zabaw.

Wybierajmy razem z naszym dzieckiem te motywy, które nasza pociecha darzy szczególnymi względami. Dla jednych w pokoju nie może zabraknąć ukochanych kotków, inne nie zasną bez ulubionego misia. Pozwólmy działać dziecięcej wyobraźni, dopełniając dekorację sypialni dziecięcej kolekcją poduszek z uroczymi zwierzakami. Jesteśmy przekonani, że ilustracje zachwycą każdego malucha.  

Poduszki do pokoju dzieckaPoduszki do pokoju dziecka fot. empikfoto

I jeszcze więcej uroczych, bardzo kolorowych poduszek z motywem zwierzęcym!

Poduszki do pokoju dzieckaPoduszki do pokoju dziecka fot. empikfoto

Plakaty z wesołymi zwierzątkami

Dziecięce królestwo nie może się  obyć bez obrazków czy plakatów na ścianach! Poniższa kolekcja składa się z ulubionych zwierzątek milusińskich. Ilustracje przedstawiają zarówno zwierzątka domowe, jak i bardziej egzotyczne. Wszystkie są kolorowe, wesołe i starannie zaprojektowane, więc będą cieszyć oko zarówno małych, jak i dużych domowników. Doskonale wpasują się w charakter wyrazistych i energetycznych, jak i bardziej stonowanych dziecięcych pokoików. Do wyboru są różne rozmiary, formy i podkłady, począwszy od materiałowych, poprzez drewniane, a na aluminiowych skończywszy. 

Jesteśmy pewni, że wspólnie z waszymi pociechami wybierzecie dodatki, które najbardziej się wam podobają i pasują do pokoi najmłodszych. Niech za ich przyczyną dziecięcy pokój stanie się jeszcze bardziej radosny i pełen kolorów!

Plakaty do pokoju dziecięcegoPlakaty do pokoju dziecięcego fot. empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.