Organizery na biżuterię. Pomieszczą drobiazgi i będą ozdobą toaletki

Biżuteria potrafi dopełnić każdą stylizację. Kobiety ją uwielbiają, jednak przechowywanie drobiazgów stanowi nie lada wyzwanie. Organizer na biżuterię pozwoli zachować ład, zabezpieczy dodatki przed zniszczeniem lub zgubieniem. A poza tym pięknie ozdobi toaletkę!

Organizery na biżuterię i ich wiele obliczy

Organizer na biżuterię to niezwykle praktyczny dodatek. W sklepach znajdziemy przeróżne modele w wielu rozmiarach i kształtach. Warto zwracać uwagę na ich piękny design, a także funkcje praktyczne. Organizer na biżuterię to, na przykład: piękny stojak, szkatułka, wieszak, czy też wkład do szuflady. Równie dobrze organizerem może być  ozdobna taca lub talerzyk. Pojemnik na biżuterię występuje w wielu stylach, zwróć uwagę, aby znaleźć taki, który ci się podoba, odpowiada twoim potrzebom, a jednocześnie pasuje do wnętrza.

Organizery na biżuterięOrganizery na biżuterię fot. answear

Stojak na biżuterię, czyli praktyczny i piękny dodatek do wnętrz

Stojak na biżuterię pozwala nam ułożyć lub zawiesić ulubione błyskotki. Minimalistyczne, metalowe wersje są idealne do surowych wnętrz, za to te o nietypowej formie będą niebanalnym dodatkiem do każdej sypialni, czy garderoby. Stojak na biżuterię, oprócz miejsca na przeznaczonego do zawieszania błyskotek,  może mieć także półeczki, szufladki i mini kuferki w podstawie – to tylko kilka z rozwiązań. Taki stojak na biżuterię ustawisz na toaletce lub komodzie. Z pewnością przyciągnie spojrzenia!

Stojaki na biżuterięStojaki na biżuterię fot. answear

Organizery na kolczyki, naszyjniki i inne drobiazgi

Kolczyki są pięknym dodatkiem, niestety dość łatwo je zgubić. W zachowaniu porządku pomocny będzie stojak na kolczyki, na te duże oraz drobne. Dostępne są klasyczne, proste wieszaki, albo bardziej złożone konstrukcje, na których zmieszczą się jeszcze inne rozmaite akcesoria, na przykład zegarki czy gumki do włosów. Stojak na kolczyki może być otwarty lub zamykany, metalowy, plastikowy, drewniany, jak i ceramiczny, a także w wielu wersjach kolorystycznych.

Stojaki na naszyjniki również zaskakują nas wzornictwem, nie zapominając jednak o aspektach, które podnoszą funkcjonalność. Różne poziomy wysokości ułatwiają organizację, a także zmniejszają ryzyko poplątania łańcuszków. Piętrowe rodzaje są spotykane zdecydowanie najczęściej, tak samo, jak te na obrotowej podstawce. Niektóre odsłony są naprawdę wyjątkowe, dlatego ożywią każde wnętrze.

Organizery na biżuterięOrganizery na biżuterię fot. answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.