Zachwycające wzornictwem dzbanki i stylowe kawiarki. Przerwa na kawę czy herbatę nabierze innego wymiaru!

Jak wydobyć aromat świeżo parzonej kawy lub herbaty? Te dzbanki i kawiarki nam w tym pomogą! Będą się także pięknie prezentować na stole.

Dzbanki do herbaty – stylowe naczynia na aromatyczny napar

Dzbanek na herbatę ułatwia nam przygotowywanie tego wyjątkowego napoju. Wewnątrz zazwyczaj znajduje się praktyczna zaparzaczka, czasami także miarka. Naczynia na herbatę najczęściej  wykonane są ze szkła, ceramiki, czy ze stali nierdzewnej. Wybrane przez nas dzbanki do herbaty to modele o różnym kształcie, kolorze, do tego o odmiennej pojemności i designie. Wszystkie łączą jednak funkcjonalne detale: praktyczny uchwyt, pokrywka oraz dzióbek. 

Dzbanki do berbatyDzbanki do berbaty fot. answear

Piękne i praktyczne dzbanki oraz zaparzacze

Dzbanek jest niezbędny w każdym mieszkaniu. W sklepach pojawiają się coraz to nowe i bardziej niestandardowe formy. Stylowe karafki, małe imbryki i słoiki z kranikiem – to tylko kilka przykładów. 

Niezwykle praktycznym gadżetem dla wielbicieli herbaty są zaparzacze do herbaty. Wykonane ze stali nierdzewnej siateczkowe produkty, małe i duże, pozwalają nam przygotować ulubiony napar bez pływających fusów. Wkładasz je do dzbanka lub bezpośrednio do kubka czy filiżanki, a dzięki uchwytom, łańcuszkom oraz innym detalom łatwo je wyjąć. Zaparzacze do herbaty zaskakują designem. Do środka ażurowego pojemnika włożysz nie tylko herbatę, ale także aromatyczne zioła, za to do parzenia kawy musisz mieć zupełnie inne akcesoria.

Dzbanki i zaparzacze do herbatyDzbanki i zaparzacze do herbaty fot. answear

Stylowe kawiarki

Zaparzacze do kawy to małe dzbanuszki ze specjalnym wkładem. Tak zwane kawiarki dobrze znoszą wysokie temperatury, ponadto bez trudu pomieszczą nawet filtr papierowy, choć większość z nich go nie potrzebuje. Dzięki temu we własnym mieszkaniu możesz być baristą. Zaparzacze do kawy pozwalają szybko przygotować aromatyczny napar. Co więcej, będą ozdobą każdej kuchni i jadalni.

Zaparzacze i kawiarkiZaparzacze i kawiarki fot. answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.