Akcesoria łazienkowe - naturalne materiały i minimalistyczne formy. Nowa kolekcja Reserved Home!

Spółka odzieżowa LPP wprowadziła do oferty internetowej swojej flagowej marki nową linię produktową - Reserved Home. Sprawdzamy co oferuje nam nowa kolekcja akcesoriów i tekstyliów do łazienki.

Marka LPP rozpoczęła pracę nad nową linią już pod koniec 2021 roku, i pierwsze projekty powstały na początku ubiegłego roku. Obecnie portfolio linii Reserved Home obejmuje blisko 700 artykułów do domu i wystroju wnętrz. Projektanci marki nadal pracują nad nowymi projektami, więc w przyszłości ta liczba na pewno wzrośnie. Sprawdzamy jakie produkty znajdziemy w kategorii akcesoriów i tekstyliów do łazienki. 

W bieżącym sezonie wiosna-lato proponujemy ponadczasową i elegancką kolekcję klasyczną, utrzymaną w klimacie rustykalnym kolekcję romantyczną oraz minimalistyczną, gdzie nowoczesne wzornictwo czerpie inspirację z prostoty naturalnych form. Wszystkie 3 linie pozostają komplementarne względem siebie, tak by kupujący mogli łączyć wybrane elementy zgodnie z własnymi upodobaniami

- wskazuje Łukasz Smoła, head designer Reserved Home.

Akcesoria łazienkowe

W nowej kolekcji Reserved Home znajdziemy między innymi trawertynowe, marmurowe, ceramiczne i szklane dozowniki do mydła, kubki oraz mydelniczki i tacki. Eleganckie i proste formy będą pięknym uzupełnieniem nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji w łazience. Klasyczne wnętrza zyskują dzięki prostocie naturalnych form i materiałów. 

Ceramiczne i trawertynowe dozowniki do mydłaCeramiczne i trawertynowe dozowniki do mydła Fot. Reserved

Tekstylia łazienkowe

Znana marka przygotowała również tekstylia łazienkowe takie jak ręczniki i dywaniki wykonane z naturalnych materiałów. Świetnej jakości produkty ze stuprocentowej bawełny posłużą na lata. Żakardowe, bawełniane ręczniki świetnie chłoną wodę. Wybierać możemy wśród jasnych, naturalnych kolorów, ale znajdziemy także bardziej intensywne barwy. 

Miękkie, żakardowe i fakturowe ręczniki bawełnianeMiękkie, żakardowe i fakturowe ręczniki bawełniane Fot. Reserved

Przechowywanie w łazience

W każdej łazience potrzebne jest miejsce na przechowywanie i segregację np prania. Linia Reserved Home oferuje między innymi plecione kosze z trawy morskiej i bawełniane kosze na pranie. Jednak w ofercie znaleźć możemy również jeszcze bardziej ekologiczne projekty, jak np plecione kosze z papieru z grafikami stokrotek, które będą pięknym i praktycznym dodatkiem do łazienki. 

Naturalne kosze ułatwią przechowywanie w łazienceNaturalne kosze ułatwią przechowywanie w łazience Fot. Reserved

Więcej o:
Copyright © Agora SA