Przechowywanie we wnętrzu - naturalne kosze i piękne pojemniki

Nowa linia asortymentowa Reserved Home wychodzi na przeciw wszystkim, którym zależy na utrzymaniu porządku w domach i mieszkaniach. Akcesoria do przechowywania, naturalne plecione kosze i minimalistyczne pojemniki zadbają o porządek we wnętrzu.

W naszych wnętrzach komfort odgrywa ogromną rolę, optymalna aranżacja wnętrza zapewni idealne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu zadbamy o porządek i zorganizujemy odpowiednio miejsce do przechowywania. 

W wielu przypadkach meble, które tworzą nasze wnętrze nie są wystarczające, żeby odpowiednio zagospodarować przestrzeń i zapewnić miejsce na przechowywanie. W takim przypadku warto więc sięgnąć po dodatkowe pojemniki do przechowywania i ozdobne kosze. Proste i pięknie zaprojektowane pojemniki wyeliminują problem z ograniczoną przestrzenią konieczną do przechowywania w kuchni i łazience.  

Szklane, ceramiczne czy marmurowe - idealne pojemniki do przechowywania w kuchni i nie tylko

Pojemniki na żywność z pokrywkami to niezastąpiony element wyposażenia kuchni. Dzięki nim z łatwością przechowasz przyprawy i wiele sypkich produktów. To również piękny i oryginalny sposób by ozdobić swoją kuchnię. Pojemniki z ryflowanego szkła pięknie prezentują się w kuchni i z łatwością pomieszczą wszystkie produkty, które chcesz przechować. Orzechy, makaron, ryż oraz przyprawy znajdą swoje miejsce w prostych i eleganckich pojemnikach z pokrywkami. Utensylia kuchenne takie jak łyżki, szpatułki i chochle możemy za to przechowywać w otwartych pojemnikach i mieć najpotrzebniejsze akcesoria zawsze pod ręką. 

Pojemniki do przechowywaniaPojemniki do przechowywania Fot. Reserved

W dobrze zorganizowanej kuchni nie może zabraknąć ozdobnych pojemników do przechowywania. Odpowiednie połączenie estetyki z funkcjonalnością jest istotne w pomieszczeniu, w którym spędzamy tak dużo czasu każdego dnia. 

Dobrym wyborem będą również metalowe kosze, w których możemy przechowywać owoce i warzywa. Będą się pięknie komponować z kuchennym wnętrzem i zapewnią dodatkową przestrzeń na przechowywanie świeżych produktów. 

Kosze do przechowywaniaKosze do przechowywania Fot. Reserved

Ozdobne kosze - sposób na przechowywanie w łazience, sypialni, salonie

O akcesoria do przechowywania powinniśmy zadbać również w łazience. Naturalne kosze wykonane z plecionki lub bambusa sprawdzą się w jasnych i prostych wnętrzach. 

Kosze wykonane z naturalnych materiałów sprawdzą się również w sypialni lub salonie, z powodzeniem pomieszczą dodatkowe poduszki, koce i narzuty. 

Kosz na pranieKosz na pranie fot. reservedhome

Więcej o: