Zapewnij komfort swojemu pupilowi! Te legowiska nie zajmą dużo miejsca i wyglądają świetnie

Zwierzaki domowe potrzebują swojej przestrzeni do wypoczynku. Jeśli rozglądasz się za czymś dla swojego czworonoga, wybierz legowiska dla psa i kota, które nie zajmą dużo miejsca.

Legowiska dla psa i kota: nie takie zbędne akcesorium

Nigdy nie przeszło ci przez myśl, żeby zainwestować w legowiska dla psa i kota? Na początku może się to wydawać zbędnym wydatkiem ale, jeśli zastanowić się nad tym dłużej jest to bardzo przydatne akcesorium. Dobrze by było gdyby twój pupil miał ciepłe i wygodne miejsce do spania - i nie mówimy tu o kanapie czy fotelu. Martwisz się o to czy takie legowisko zmieści się w twoim mieszkaniu? Aktualne propozycje są bardzo kompaktowe i mimo wszystko bez problemu zmieszczą nawet dużego zwierzaka. Wielkość jest ważna ale wygląd legowiska nie jest kwestią, którą możesz pominąć. Dobrze żeby pasowało do stylu i kolorystyki twojego mieszkania. Warto również zwrócić uwagę na jakość wykonania i użyte materiały. Pamiętaj, że pies po powrocie ze spaceru nie będzie idealnie czysty. Legowisko będzie się więc brudzić, zbierać sierść, a nawet bakterie. Dobrą, uniwersalną opcją będzie akcesorium w kolorze szarym. Sprawdź nasze propozycje!

Legowiska dla psa i kotaLegowiska dla psa i kota Fot. Zooplus

Legowiska dla psa i kota: spełni potrzeby każdego zwierzaka

Legowiska dla psa i kota to żadna nowość na rynku dlatego do wyboru masz mnóstwo propozycji, które różnią się między sobą wyglądem i rozmiarem. A jakie będą najlepsze? To wszystko zależy między innymi od wielkości zwierzaka. Na przykład te z wyższymi bokami świetnie sprawdzą się dla średnich i dużych ras. Płaskie legowiska, często zwane materacami to idealna propozycja dla psów dużych ras, które lubią otwartą przestrzeń. Wykonane z gąbki i wytrzymałego materiału na pewno sprostają szalonemu temperamentowi twojego zwierzaka. A co z kotkami? Świetne legowiska to te, które możesz zawiesić na kaloryferze. Fajną opcją jest też akcesorium z drapakiem. Te wybrane przez nas możesz umieścić nawet na półce regału.

Legowiska dla psa i kotaLegowiska dla psa i kota Fot. Zooplus

Legowiska dla psa i kota: znajdź dobre miejsce w mieszkaniu

Sam wybór legowiska to bardzo ważna sprawa, ale pozostaje jeszcze kwestia jego umieszczenia. Zwierzak powinien mieć ciszę i spokój, więc nie powinno się kłaść legowiska w miejscu przechodnim. Jeśli natomiast twój pies czy kot jest bardzo towarzyski i lubi spędzać czas tam gdzie ty to salon będzie odpowiednim miejscem. Woli się jednak odizolować? Połóż mu jego łóżko w sypialni. Aczkolwiek najlepszym wyjściem będzie obserwacja pupila, aby sprawdzić gdzie mu będzie najlepiej. Legowiska dla psa i kota to świetna sprawa!

Legowiska dla psa i kotaLegowiska dla psa i kota Fot. Zooplus

Więcej o: