Wyjątkowe tekstylia włoskiej marki odzieżowej! Wysoka jakość i dobre ceny

Włoska marka premium znana z odważnych i nowoczesnych wzorów stworzyła również linię tekstyliów domowych. Nowy asortyment w Zalando Lounge to prawdziwa gratka dla poszukujących wysokiej jakości ręczników, pościeli i szlafroków.

Włoska marka Diesel została założona w 1978 roku przez projektanta Renzo Rosso. Przez lata wyróżniała się odważnym wzornictwem, w którym dostrzegaliśmy wpływy subkultury grunge i ubrań robotników. Jednak dla większości z nas Diesel to przede wszystkim świetnej jakości jeansy.

Historia Renzo Rosso to sukces pisany ciężką pracą. Rozpoczął on szycie jeansów już w wieku 15 lat na maszynie do szycia swojej matki. Pierwsze uszyte spodnie nosił sam, a także sprzedawał je swoim przyjaciołom. W kolejnych latach projektant rozpoczął szkołę wyższą w Padwie, która specjalizowała się w sposobach produkcji tekstyliów przemysłowych. Kolejne lata to ciężka praca Renzo w firmie Moltex, gdzie udało mu się wykupić najpierw 40% udziałów, a w 1985 roku całą firmę. Wtedy stał się właścicielem przemianowanej na DIESEL marki odzieżowej. Świetny design i wysoka jakość to znaki rozpoznawalne popularnej marki. 

Teraz tą jakość możemy znaleźć również wśród produktów tekstylnych do wnętrz. W ofercie Zalando Lounge znajdziemy wzorzyste pościele i świetnej jakości ręczniki oraz szlafroki

Wzorzysta pościel marki DIESELWzorzysta pościel marki DIESEL Fot. Materiały promocyjne partnera

Naszą uwagę zwróciła z pewnością pościel imitująca giętą stal, dostępna jest w dwóch kolorach: ciepłe złoto oraz srebro. Świetnej jakości nadruk na bawełnianej pościeli jest bardzo realistyczny. Patrząc na ten model czujemy wręcz chłodny dotyk stali i twarde zagięcia blachy. 

Nowa linia asortymentowa tekstyliów domowych wyróżnia się odważnymi nadrukami, które z pewnością będą ciekawą odmianą w nowoczesnych wnętrzach. 

Kultowe i rozpoznawalne na całym świecie logo DIESEL umieszczone na intensywnie pomarańczowym ręczniku to odważny, a jednocześnie prosty projekt. Ręczniki ze stuprocentowej bawełny świetnie chłoną wodę i posłużą nam na długie lata. 

Super chłonne bawełniane ręcznikiSuper chłonne bawełniane ręczniki Fot. Materiał promocyjny partnera

W ofercie włoskiej marki odzieżowej znajdziemy również puszyste, miękkie i ciepłe szlafroki z printami inspirowanymi logo DIESEL. 

Bawełniany mięsisty szlafrokBawełniany mięsisty szlafrok Fot. Materiały promocyjne partnera

Więcej o: