Misy i patery dekoracyjne

Misy i patery dekoracyjne powinny znaleźć się w każdym domu. Te naczynia nie służą jedynie do przechowywania, są także ozdobą naszego wnętrza!

Misa dekoracyjna, czyli stylowy dodatek na stół

Misy dekoracyjne to wyjątkowe naczynia. Mają przeróżne kształty, wielkości i detale. Trzymamy w niej owoce, drobne przekąski, podajemy w niej sałaty. Misa ozdobna może pojawić się na stole, komodzie, albo na blacie kuchennym. Wypełniona po brzegi albo...pusta. Sama w sobie jest często wspaniałą dekoracją. Ażurowe kosze pięknie wyglądają w mieszkaniu urządzonym w klimacie sielskim, za to te metaliczne są idealne do nowoczesnych wnętrz. Misy ceramiczne i szklane to bardzo uniwersalne dodatki, które sprawdzą się w większości wnętrz. Drewniane podkreślą styl rustykalny, a kryształowe idealnie wpiszą się do jadalni glamour. Misa dekoracyjna przybiera przeróżne wersje. W sklepie Answera z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Misy dekoracyjneMisy dekoracyjne fot. answear

Patera na owoce

Patera to wyjątkowe naczynie. Najczęściej patery mają ustawienie piętrowe. W zależności od wariantu pojawiają się dwa lub trzy poziomy. Dzięki temu możemy pięknie wyeksponować artykuły spożywcze i mieć je zawsze na wyciągnięcie ręki. Patera na owoce to również kosze, zupełnie płaskie talerze, czy też głębokie misy. To wbrew pozorom wielofunkcyjny dodatek do kuchni, który pozwoli przechowywać również inne smakołyki.

PateryPatery fot. answear

Patera na ciasto 

Patera na ciasto przyda się w każdym domu. To obowiązkowy element podczas przyjęć, poza tym przydaje się również na co dzień. Naczynie idealnie sprawdzi się na tort oraz na inne wypieki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na takim naczyniu znalazły się też owoce. Patera na ciasto bywa bardzo prosta albo wręcz przeciwnie, mocno zdobiona. Są też modele na nóżkach, niekiedy w zestawie z praktyczną pokrywką. Naczynia te najczęściej wykonane są z ceramiki, szkła, porcelany, choć niekiedy pojawia się luksusowy marmur, czy też popularny bambus, i drewno. 

Nas zachwyciły piękne, wzorzyste i kolorowe patery, które wyglądają jak dzieła sztuki!

PateryPatery fot. answear

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.