Bestsellerowe serie LEGO dla starszych dzieci i dorosłych

Zestawy LEGO stały się już kultową rozrywką. Nie tylko rodzice sprawiają takie prezenty swoim pociechom, ale i sami dorośli chętnie układają skomplikowane budowle z klocków. LEGO to zabawka, która sprawia przyjemność każdemu!

Seria LEGO Technic - idealny prezent dla fana motoryzacji

LEGO Technic to seria wyjątkowych pojazdów, stworzona z myślą o małych i starszych konstruktorach. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. niesamowite samochody wyścigowe takie jak: LEGO Lamborghini, Porsche, Bugatti, furgonetki, a także motory. Modele z niezwykłą dokładnością oddają wygląd poszczególnych elementów konstrukcyjnych prawdziwych pojazdów. Dzięki temu na własnej skórze możemy doświadczyć skomplikowanego procesu produkcyjnego. LEGO Technic wyposażone jest w profesjonalne skrzynie biegów, oryginalne felgi i niezawodne zawieszenie. Posiada liczne ruchome elementy jak otwierany bagażnik, maska czy kierownica. Już teraz użytkownik może poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Niektóre modele posiadają także funkcję sterowania przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. LEGO Technic to idealny zestaw prezentowy, dla każdego fana motoryzacji. 

LEGO TechnicLEGO Technic fot. Media Expert

Seria LEGO Architecture – największe światowe budowle z klocków

Słynne światowe budowle jak np. wieża Eiffla, Biały Dom, Statua Wolności zachwycają swoim rozmiarem, przepychem i wyjątkowymi detalami. Nie bez przyczyny miliony turystów rocznie kieruje się ku największym obiektom, aby podziwiać ich okazały wygląd. Konstrukcje wiążą się często z nieprzeciętnymi historiami i ważnymi postaciami, znanymi na całym świecie. Już teraz, perfekcyjnie odwzorowane, miniaturowe wersje najsłynniejszych budowli możesz stworzyć samodzielnie dzięki zestawom LEGO Architecture. Ta seria to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów historii, podróży oraz budownictwa. Stanowi także idealną pamiątkę z odwiedzonych miejsc i przywołuje miłe wspomnienia. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom interesujących dodatków do wnętrz.

LEGO ArchitectureLEGO Architecture fot. Media Expert

Seria LEGO Creator - kreatywna zabawa dla całej rodziny

Pasja do motoryzacji pojawia się często już na etapie dzieciństwa. Imponujące pojazdy, niesamowite silniki i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne rozpalają młodzieńczą wyobraźnię i inspirują do kreatywnej zabawy. LEGO Creator to seria zestawów, przeznaczona dla użytkowników, którzy na własnej skórze chcą poczuć moc niesamowitych pojazdów. Większość modeli daje możliwość przebudowy i stworzenia aż trzech różnych konstrukcji. I tak z wyścigówki jesteś w stanie utworzyć kabriolet lub motorówkę, a z rakietowego samochodu terenówkę czy też quada. LEGOCreator to gwarancja niekończącej się zabawy, w której typ pojazdu dobierasz do własnych preferencji. Modele wiernie odwzorowują prawdziwe pojazdy. LEGO Creator stanowią rewelacyjny sposób na zabawę zarówno indywidualnie, jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. 

LEGO CreatorLEGO Creator fot. Media Expert

LEGO nie zapomniało także o fanach Harrego Pottera, zarówno tych mniejszych, jak i większych! Seria ta zachwyci każdego wielbiciela czarodzieja i jego niesamowitych historii.