Metalowe kwietniki to gorący trend!

Kwietniki to najnowszy trend. Pozwalają ustawić doniczkę na różnej wysokości, urozmaicając kompozycję roślinną. Z nimi stworzysz prawdziwą domową dżunglę!

Wazony, doniczki, kwietniki - wszystko dla roślin

Już dawno udowodniono, że rośliny mają niezwykle korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Przebywanie w ich otoczeniu uszczęśliwia i ma właściwości terapeutyczne. Wybraliśmy najpiękniejsze kwietniki, z których pomocą wyeksponujesz swoje piękne zielone okazy we wnętrzu. Stwórz swoją domową dżunglę!

Kwietniki metaloweKwietniki metalowe fot. tohurt

Metalowe kwietniki

Ciekawą opcją są kwietniki metalowe w nowoczesnym wydaniu. Wyróżniają się prostym wzornictwem i solidną stalową konstrukcją. Geometryczne kształty znakomicie wpisują się w obowiązujące trendy. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów, dzięki czemu każdy może znaleźć model pasujący do wnętrza. Osoby, którym marzy się stworzenie w domu prawdziwej oazy zieleni, mają także możliwość zestawienia ze sobą poszczególnych egzemplarzy, różniących się np. wysokością.

Kwietniki metalowe to inwestycja na długie lata. Można na nich ustawić nawet bardzo ciężkie doniczki. Co ważne, kwietniki są wyposażone w ochronne podkładki. Mają one także możliwość regulacji poziomu.  Minimalistyczne wzornictwo będzie pasować niemal do każdego pomieszczenia.

Metalowe kwietnikiMetalowe kwietniki fot. tohurt

Kwietniki w stylu loftowym

Podczas urządzania mieszkania warto zainwestować w dodatki, które podkreślą charakter wnętrza i dodadzą mu uroku. W loftach powinny znaleźć się przede wszystkim minimalistyczne elementy wyposażenia o prostej formie. Nieodłącznym elementem wnętrz industrialnych  jest ciemna kolorystyka oraz metalowe dodatki. Najlepszym wyborem do takich pomieszczeń będą modele wykonane ze stali oraz drewna. Poniższe kwietniki wykonane z wysokiej jakości stalowych profili malowanych proszkowo. Wykończenie w czarnym macie sprawia, że całość prezentuje się bardzo stylowo i przykuwa uwagę. Oprócz modeli stojących do wyboru mamy również kwietniki loftowe wieszane na ścianie. Sprawdzą się nie tylko do eksponowania roślin, a jednocześnie do przechowywania drobiazgów, np. książek. 

Kwietniki metaloweKwietniki metalowe fot. tohurt