Apple iPhone 14. Nowe funkcje i najdłuższy czas na baterii w całej historii iPhone'a!

Smartfony firmy Apple wyrobiły sobie niezłą renomę. Nie ma osoby, która by o nich nie słyszała lub nie trzymała ich w ręku. Przed nami najnowszy iPhone 14!

iPhone 14 i iPhone 14 Plus - duży i większy

Do najnowszych urządzeń marki należą iPhone’y z serii 14, które zostały wyposażone w szereg nowych funkcji. iPhone 14 i iPhone 14 Plus są dostępne w wersji z wyświetlaczem 6,1 cala oraz nowej – 6,7 cala. Posiadają trwałe, smukłe obudowy z aluminium klasy lotniczej. Do wyboru jest pięć atrakcyjnych wariantów kolorystycznych.

A oto pozostałe funkcje, jakimi charakteryzują się modele z serii 14:

 • Najdłuższy czas na baterii w całej historii iPhone’a.
 • Niesamowity wyświetlacz Super Retina XDR.
 • Technologia OLED zapewnia olśniewające biele i głębokie czernie.
 • Warstwa Ceramic Shield, twardsza niż szkło we wszystkich smartfonach.
 • Tryb akcji - ujęcie jest stabilne nawet jak zadrży nam ręka.
 • Wodoodporność.
 • Superszybkie 5G.
 • Wykrywanie wypadków. W przypadku poważnego zderzenia iPhone wzywa pomoc. 
 • Nowy Pro aparat główny z ulepszonym przetwarzaniem obrazu do robienia nadzwyczajnych zdjęć w każdym, nawet słabym świetle.
 • Personalizacja. Sam wybierasz swoje zdjęcie, czcionkę, widżety. 
 • iPhone 14 Plus ma o 21% większą powierzchnię ekranu, dzięki czemu imponuje rozmiarem, a jednocześnie zaskakuje lekkością. 

iPhone 14 i iPhone 14 PlusiPhone 14 i iPhone 14 Plus fot. vobis

iPhone 14 czy iPhone 14 Pro – który wybrać?

iPhone 14 to dobry smartfon, który w stosunku do ceny jego zakupu daje użytkownikowi naprawdę dużo korzyści i wartości. Miłośnicy mobilnej fotografii i kręcenia filmów powinni skusić się na iPhone 14 Pro – większa matryca robi po prostu dużą różnicę. Także dla osób, którym zależy na najlepszej wydajności przez długi czas, korzystniejszym wyborem będą modele Pro, wyposażone w procesor A16 Bionic. Nie ma wątpliwości, że iPhone 14 Pro Max jest najlepszym telefonem Apple'a, jaki można dziś kupić.

Nie każdy jednak potrzebuje tak zaawansowanych aparatów czy różnych innowacji zarezerwowanych dla modeli Pro. Ktoś może chcieć po prostu nowego iPhone’a – na taką osobę czekają podstawowe modele. Kosztują mniej, dostępne są w aż pięciu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. 

iphone 14 Proiphone 14 Pro fot. vobis

Marka Apple 

Marka Apple nie od dziś cieszy się ogromną popularnością. Jej produkty wyróżnia ciekawy design, interfejs przyjazny dla użytkownika i niezwykła funkcjonalność. Telefony, komputery i tablety marki Apple od lat są sprzedażowym hitem. Aż trudno uwierzyć, że firma, która w roku 1976 powstała w niewielkim garażu, dziś jest wielomilionowym potentatem. Apple zdecydowanie przoduje na rynku sprzętów elektronicznych. Charakterystyczny design i interfejs przyjazny dla użytkownika to cechy charakterystyczne tej firmy.

Czy warto kupić iPhone14? IPhone 14 należy do grupy najlepszych smartfonów na rynku – jest wyposażony w doskonałej klasy aparat, mocne i wydajne głośniki stereo, cechuje się także błyskawicznym działaniem i wysoką bezawaryjnością.  Mimo iż cena nie należy do najniższych, niesamowite możliwości, funkcje oraz jakość smartfona zachwycają. 

Phone 14 ProPhone 14 Pro fot. vobis

Więcej o: