Te sprzęty ułatwią wykonywanie prac domowych i ogrodowych. Myjka parowa to HIT na uporczywe zabrudzenia!

Zajmowanie się domem i ogrodem wymaga sporo pracy, czasu. Jest kilka sprzętów, które nie tylko ułatwią wykonywane niektórych obowiązków, ale nawet cię w nich wyręczą. Wybieramy HITY w atrakcyjnych cenach.

Te sprzętu ułatwią, a nawet wyręczą cię w sprzątaniu domu

Sprzątanie domu jest czasochłonne i często kojarzy nam się ze sporym wysiłkiem, szczególnie jeśli mamy do czynienia z miejscami trudnodostępnymi i uporczywymi zabrudzeniami. Warto zaopatrzyć się w sprzęty, które ułatwią nam obowiązki. Wybrałyśmy kilka rzeczy, które powinna mieć każda perfekcyjna pani lub pan domu. Myjka parowa pomoże uprać się z niemal każdym zabrudzeniem. Z tym sprzętem łatwo usuniesz zaschnięty tłuszcz z piekarnika, w kilka minut będzie wyglądać jak nowy! Parownica Karcher ma kilka wymiennych końcówek, które ułatwią czyszczenie fug, a także płaskich powierzchni. Gorąca para pod ciśnieniem sprawi, że miejsce, które sprzątasz, będzie nie tylko czyste, ale także higieniczne. Wyrzut pary usunie nawet kamień, dlatego świetnie sprawdzi się przy sprzątaniu łazienki. Kolejnym uporczywym zadaniem jest prasowanie. Parownica do ubrań ułatwi zadanie, bez problemu pozbędziesz się zagnieceń z nie tylko z odzieży, wyprasujesz z nią także obrusy lub zasłony. Jeśli nie nie przepadasz za odkurzaniem. to w tej czynności wyręczy się robot sprzątający. O kanapy i meble tapicerowane zadbasz z odkurzaczem piorącym, wypierzesz nim także dywany, będą jak nowe!

Jak bez trudu wyczyścić zabrudzony piekarnik?Jak bez trudu wyczyścić zabrudzony piekarnik? Fot. Shutterstock

Sprzęty i narzędzia do pracy w ogrodzie

Wiosną coraz więcej czasu spędzamy w ogrodzie. Niestety nie zawsze jest to czas przeznaczony na relaks, sporo godzin musimy poświęcić na dbanie o wygląd zieleni. Koszenie trawy ułatwi robot koszący, zasięg jego pracy obejmuje trudno dostępne miejsca. Jest to inteligentny sprzęt, który potrafi ocenić, w którym miejscu trawa była cięta, a w którym jeszcze nie. Jeśli masz tradycyjną kosiarkę, to z pewnością wiesz, jak trudne jest przystrzyżenie trawnika w okolicach drzewek i ozdób ogrodowych. Zadanie ułatwi podkaszarka. Wybrałyśmy kilka propozycji, które znajdziesz poniżej. Jeśli na swoim zielonym terenie masz drzewa i krzewy, warto zadbać o ich wygląd, np. podcinając gałęzie. Z sekatorem będzie to nie tylko proste, ale też przyjemne. 

Robot koszący trawęRobot koszący trawę Fot. Vobis

Te gadżety warto mieć! Pistolet do malowania natryskowego to HIT!

Lubisz gadżety, które sprawiają frajdę, ale też ułatwiają prace? Wybrałyśmy przedmioty, których obsługa jest bardzo satysfakcjonująca. Pistolet do malowania natryskowego przyda się przy odświeżaniu wnętrz, ale nie tylko. Z takim pistoletem łatwo pomalujesz ściany i wiele innych elementów, które wymagają pokrycia farbą. Pędzle będą zbędne! Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód, z pewnością przypadnie ci do gustu wykrywacz metalu. Te sprzęty kupisz w atrakcyjnej cenach!

Pistolet do malowania natryskowegoPistolet do malowania natryskowego Fot. Vobis

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.