Wszechstronne i wydajne: wybieramy laptopy do 3000 zł, które sprostają każdemu zadaniu

Odpowiedni sprzęt do pracy, nauki i rozrywki to podstawa, dlatego wszechstronny i wydajny laptop koniecznie powinien znaleźć się w twoim wyposażeniu. Ten przenośny, lekki sprzęt możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. Wybieramy modele do 3000 zł, które sprostają każdemu zadaniu. Sprawdź!

Laptopy do 3000 zł: uniwersalny sprzęt do wszystkiego

Laptopy pod wieloma względami wygrywają z tradycyjnymi komputerami stacjonarnymi. W dobie pracy zdalnej i częstych podróży służbowych przenośny komputer to wręcz niezbędny sprzęt, który musi znaleźć się w twoim wyposażeniu. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, co nada się zarówno do pracy, do nauki, jak i do rozrywki to laptop Lenovo z serii Ideapad będzie dobrym wyborem. Do wyboru masz sprzęt z ekranem od 15,6 cala do 17,3 cala. Jeśli chodzi o podzespoły, to podobnie jak w przypadku innych producentów, wybierać możesz pomiędzy układami Intel Core oraz AMD Ryzen. W cenie do 3000 zł możesz też liczyć na obecność szybkiego dysku SSD oraz 4 GB lub 8 GB pamięci RAM. Lenovo Ideapad to świetny, uniwersalny laptop, który spełni twoje wymagania. 

Laptopy do 3000 złLaptopy do 3000 zł Fot. Komputronik

Laptopy do 3000 zł: sprzęt do pracy biurowej

Często wyjeżdżasz w podróże służbowe lub pracujesz zdalnie? Wybierz lekki, wydajny laptop idealny do pracy biurowej i nie tylko. W dobrej cenie kupisz między innymi HP 15s, który idealnie nada się do służbowego korzystania. Laptopy z tej serii są solidnie wykonane, mają mocne podzespoły oraz wygodną klawiaturę. Ich zaletą jest także duża liczba złączy, mocna bateria zapewniająca długi czas pracy na jednym ładowaniu, a także możliwość rozbudowy podzespołów np. poprzez dołożenie dodatkowej pamięci RAM. Mamy też inne propozycje laptopów w cenie do 3000 zł - sprawdź je wszystkie!

Laptopy do 3000 złLaptopy do 3000 zł Fot. Komputronik

Laptopy do 3000 zł: sprzęt do nauki i rozrywki

Po pracy lub nauce masz ochotę na trochę rozrywki? Wybierając odpowiedni laptop możesz mieć to wszystko w jednym miejscu! W przedziale cenowym do 3000 zł trudno o lepszy wybór niż ASUS X515. To laptop z 15,6-calowym, antyrefleksyjnym ekranem NanoEdge o rozdzielczości Full HD. Gwarantuje szerokie kąty widzenia i brak efektu odbijającego się otoczenia, co zwiększa czytelność, a dzięki temu komfort pracy, nauki i rozrywki. W tej cenie możesz liczyć na laptopa z procesorem Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM i szybkim dyskiem SSD. Co więcej, laptop posiada bardzo bogaty zestaw nowoczesnych złączy – m.in. USB 3.2 i USB typu C oraz pełnowymiarowe HDMI. Warto przyjrzeć się jemu bliżej!

Laptopy do 3000 złLaptopy do 3000 zł Fot. Komputronik

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.