Inteligentne akcesoria dla pupili - podajnik karmy, smart poidło, podgrzewany kojec i wiele innych!

Inteligentne urządzenia stają się coraz bardziej popularne i nie dzieje się tak bez powodu. Urządzenia te potrafią zapewnić pupilowi atrakcje, właścicielowi spokój, gdy zostawia go samego, a w domu porządek. Jeśli szukasz sposobu na poprawę jakości życia psa lub kota, a także swojego zastanów się nad zainwestowaniem w smart akcesoria!

Inteligentne urządzenia dla zwierząt

Smart produkty dla zwierząt mają mnóstwo zalet. Niektóre, jak np. zdalnie sterowany laser, potrafią  zachęcić pupila do zabawy. Nowoczesne technologie ponadto mogą nieco złagodzić lęk separacyjny u kotów lub psów. Dzięki kamerkom internetowym dwukierunkowym można mieć na oku swoje zwierzątko niezależnie od miejsca, gdzie się przebywa. Wiele urządzeń typu smart home dla zwierząt może również zapewnić oszczędność czasu, jak np. dozowniki karmy lub poidełka oraz zwiększyć bezpieczeństwo pupila, głównie z uwagi na możliwość ich obsługi zdalnej przez telefon. 

Dozownik karmy – zbilansowana dieta dla zwierzaka

Inteligentny dozownik karmy to świetny sposób na zaplanowanie zbilansowanej diety dla swojego zwierzaka. Pozwala na tworzenie harmonogramów nawet na kilka dni. Urządzenie składa się z przegródek, w których można umieścić różnego rodzaju przekąski oraz karmę. Można je kontrolować z aplikacji, która pozwala również na zaprogramowanie pory podawania pokarmy oraz porcji. Pomaga to wytworzyć zdrowe nawyki żywieniowe i mieć pełną kontrolę nad karmieniem pupila.

Dozowniki karmyDozowniki karmy fot. komputronik

Poidło – sposób na czystą i zdrową wodę

Inteligentne poidło powstało z myślą o kotach oraz małych i średnich psach. Dba o czystość wody, dzięki 4-stopniowemu systemowi filtracji i zapewnia najlepsze odświeżenie. Można nim sterować przy pomocy dedykowanej aplikacji lub przycisku. Urządzenie zostało także wyposażone w specjalne diody LED, które dostarczają informacji o aktualnym poziomie wody w pojemniku i konieczności wymiany filtra.

PoidłoPoidło fot. komputronik

Inteligentna kuweta - oszczędność czasu i wygoda

Inteligentna, samoczyszcząca kuweta marki PetKit to niezastąpione urządzenie dla każdego właściciela kota. Wyposażona w specjalnie zaprojektowany filtr - sprawdza się w wypadku różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jest przy tym prosta w obsłudze i bezpieczna dla pupila. Automatycznie eliminuje przykry zapach, a dzięki dołączonej do zestawu macie unikniesz rozsypanego dookoła żwirku. Kuweta została wyposażona w czytelny wyświetlacz LED oraz przyciski umożliwiające jej prostą obsługę. Możesz też dodać urządzenie do aplikacji PetKit i sterować nim zdalnie - również poza domem, na przykład podczas wyjazdu. 

Inteligentna kuwetaInteligentna kuweta fot. komputronik

Laser do zabawy z kotem – świetna zabawa i kondycja

Inteligentne rozwiązania dla zwierząt obejmują również urządzenia, które zapewniają zwierzakowi rozrywkę i pomagają mu zachować doskonałą kondycję. Petoneer Smart Dot to interaktywna zabawka, która emituje ruchomy, laserowy punkt. Ma kilka trybów działania i można nim sterować przy pomocy aplikacji. To doskonały sposób, by zadbać o swojego pupila nawet wtedy, gdy nie masz czasu na zabawę.

Laser do zabawy z kotemLaser do zabawy z kotem fot. komputronik

Kamerka internetowa – prosty sposób na monitoring zwierząt

Kamerki internetowe pozwalają na sprawdzenie, co dzieje się ze zwierzakiem, gdy zostaje sam w domu. Dzięki temu można mieć pewność, że zawsze będzie bezpieczny, a dzięki wbudowanym głośnikom oraz mikrofonowi, nawet z nim "porozmawiać". Wystarczy tylko włączyć na swoim telefonie lub tablecie obraz z kamery, by mieć podgląd na to, co dzieje się u pupila. Kamerki wysyłają również powiadomienia, gdy wykryją ruch w miejscu, w którym zwierzak nie powinien się znaleźć.

Kamerka internetowaKamerka internetowa fot. komputronik

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.