Elegancka aranżacja łazienki. Zainspiruj się!

Niezależnie od rozmiaru twojej łazienki, istnieje wiele praktycznych i stylowych rozwiązań, które pozwolą ci stworzyć wygodne i piękne miejsce do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Oto one!

Wyposażenie łazienki 

Pięknie urządzona łazienka jest marzeniem wielu osób. Do aranżacji pomieszczenia warto podejść w kompleksowy sposób tak, by każdy element do siebie pasował, a wyposażenie tworzyło harmonijną całość. Wybór określonej umywalki jest zobowiązaniem wobec reszty wyposażenia i odwrotnie. Wszystko na siebie wpływa.

Czyste linie i minimalistyczny design to cechy charakterystyczne dla eleganckiej aranżacji łazienki. Wybierając meble i akcesoria, postaw na proste, geometryczne kształty. Minimalistyczne umywalki, wanny wolnostojące i szafki o gładkich frontach są idealnym wyborem. Ważne jest również utrzymanie porządku i unikanie nadmiaru ozdób czy bibelotów, które mogą zaburzać harmonię przestrzeni.

Wyposażenie łazienkiWyposażenie łazienki fot. Mutliwnętrza

Baterie pod prysznic, krany do umywalki i baterie wolnostojące

Baterie są kluczowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Dostępne w różnych stylach i kształtach, pozwalając dopasować je do indywidualnych preferencji. Możemy wybierać spośród baterii nablatowych, ściennych, wolnostojących. Baterie termostatyczne pozwalają na utrzymanie stałej temperatury wody, co jest szczególnie przydatne w prysznicach. Warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania - baterie ze stali nierdzewnej lub chromowanej są popularnym wyborem ze względu na swoją trwałość i odporność na korozję. Dodatkowe funkcje, takie jak perlator, pozwalają zaoszczędzić wodę poprzez kontrolowanie przepływu. Wybierając baterie łazienkowe, warto zwrócić uwagę na jakość, funkcjonalność i dopasowanie do pozostałych- elementów aranżacji łazienki.

Baterie łazienkoweBaterie łazienkowe fot. Multiwnętrza

Płytki ceramiczne i gresowe

Chcąc osiągnąć ciekawy efekt aranżacyjny, warto pomyśleć o bazie, czyli odpowiednich płytkach. W sklepie Multiwnętrza znajdziemy produkty wielu renomowanych marek, które sprawią, że wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu. Pomieszczenie można urządzić w dowolnym stylu, możliwości są wręcz nieograniczone. Dzięki imitującym ceglaną ścianę płytkom uda się uzyskać ciekawe i tak modne obecnie, industrialne wnętrze. Wielkoformatowe płytki o wzorze marmuru wprowadzą do pomieszczenia szyk i elegancję. Z kolei produkty, które nawiązują do surowych, betonowych ścian pozwolą na stworzenie przestrzeni w stylu nowoczesnym. Barwne i kolorowe kafelki z retro lub etno wzorami pomogą stworzyć wnętrza ciepłe, przytulne i z charakterem. 

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki fot. Multiwnętrza

Aranżacja eleganckiej łazienki nie mogłaby się udać bez efektownego oświetlenia!

OświetlenieOświetlenie fot. Multiwnętrza