Mieszkanie sprzątnięte na błysk? Te roboty sprzątające nie ominą żadnego zakamarka. Cicha praca!

Sprzątanie nie należy do twoich ulubionych zajęć? Nie tylko ty jesteś tą osobą, która gdyby mogła, wyeliminowałaby tę czynność kompletnie ze swojego życia. Niestety nie da się tego obejść, ale na pewno da ułatwić. Roboty sprzątające wykonają za ciebie większość pracy! Mamy propozycje, które sprawdzą się w małych i dużych mieszkaniach. Sprawdź!

Roboty sprzątające: must w mieszkaniu małym i dużym

Oszczędność czasu na sprzątaniu w dzisiejszej dobie pośpiechu to chyba jedna z najważniejszych kwestii życia codziennego. Zmywarka i pralka to już standard, ale co powiesz na roboty sprzątające, które ułatwią ci również odkurzanie i mycie podłóg? Nowoczesne urządzenia są o wiele delikatniejsze i nie rysują podłóg, tak jak to się zdarza w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Niepodważalną zaletą jest również ich cichy tryb pracy. W porównaniu do bardzo głośnych, klasycznych urządzeń hałas jest stłumiony i jednolity, co dobrze sprawdza się chociażby w przypadku, gdy masz małe dziecko. Co więcej, sprzęt jest zazwyczaj mały i poręczny, przez co nie wymaga nie wiadomo jakiej przestrzeni do przechowywania. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli. Jaki wybrać? Mamy kilka propozycji - sprawdź!

Roboty sprzątająceRoboty sprzątające Fot. Ceneo

Roboty sprzątające: doceniany na rynku iRobot

Wybierając roboty sprzątające musisz dokładnie przyjrzeć się trybowi pracy i funkcjom nawigacji. Decydując się na tego typu sprzęt, powinnaś mieć pewność, że urządzenie dotrze w trudne zakamarki, a powierzchnia zostanie posprzątana bardzo dokładnie. Jedną z naszych propozycji jest robot sprzątający iRobot Roomba j7 z dwiema gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni. Urządzenie dysponuje ogromną mocą ssącą i jest wyposażony w wyjątkową, inteligentną technologię, która pozwala mu omijać przewody i nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe. Co więcej, Roomba j7 uczy się układu twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem. Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. To świetny sprzęt!

Roboty sprzątająceRoboty sprzątające Fot. Ceneo

Roboty sprzątające: ciekawy sprzęt Xiaomi

Roboty sprzątające są coraz bardziej popularne i produkuje je sporo firm znanych na rynku z całkiem innych rzeczy. Najnowszymi bestsellerami wśród tego typu sprzętu są roboty marki Xiaomi, wśród których dostępne są modele z funkcją skanowania pomieszczeń i planowania trasy sprzątania, co pozwala dotrzeć do najtrudniejszych zakamarków. Dopasowana do urządzenia aplikacja daje możliwość poszerzenia możliwości sterowania robotem, na przykład: na zdalną zmianę trybu pracy lub ustawienie godzin pracy odkurzacza. W ofercie marki dostępne są również modele łączące funkcję odkurzania z funkcją mycia, dzięki zbiornikom 2w1! Mamy też inne propozycje, a ich cena zaczyna się już od 1600 zł. Sprawdź!

Roboty sprzątająceRoboty sprzątające Fot. Ceneo

Więcej o: