Nowoczesna łazienka: co jest teraz modne?

Łazienka to jedno z kluczowych pomieszczeń w naszych domach, dlatego zasługuje na nowoczesny i stylowy wygląd. Jeśli stoisz przed decyzją, w jaki sposób zaaranżować łazienkę i na jakie elementy postawić, przeczytaj poniżej!

Stylowe baterie - odmień wygląd swojej łazienki!

Czy wiesz, że odpowiednie dobrane baterie do łazienki mogą pomóc ci zmienić oblicze pomieszczenia o 180 stopni? Dlaczego dobór odpowiedniej baterii jest tak istotny? Krany do łazienki odpowiadają za ciśnienie wody, jej prawidłowy przepływ oraz możliwość zmiany parametrów. Co więcej, są także idealną dekoracją pomieszczenia. Jeżeli dotychczasowe elementy wykończenia wnętrza są zniszczone lub nie działają zgodnie z przeznaczeniem, czas na ich wymianę! Postaw na wysokiej jakości produkty, które zachwycają przemyślaną formą i funkcjonalnością. Dbałość o detale oraz doskonałe materiały są podstawą do tego, żeby służyły nam przez wiele lat. Warto zwrócić także uwagę na poniższe baterie wannowe, które posiadają profesjonalne zabezpieczenie powierzchni Anti Wipe, dzięki temu bardzo łatwo utrzymać produkt w czystości z pięknym połyskiem.

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki fot. Corsan

Złote baterie to bardzo modny dodatek!

Złote baterie łazienkowe są obecnie bardzo modnym dodatkiem, który dodaje elegancji każdej łazience. Nadają one wnętrzu łazienki wyjątkowy charakter i tworzą atmosferę luksusu. Baterie Corsan są wykonane  z trwałych materiałów i łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu utrzymanie ich w idealnym stanie jest prostsze. Baterie dostępne są w różnych kształtach i stylach,  co pozwala dopasować je do każdego rodzaju łazienki - od nowoczesnych po klasyczne. Złote baterie łazienkowe są wyrazem elegancji, przyciągają uwagę i są obecnie bardzo modnym dodatkiem!

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki fot. Corsan

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki fot. Corsan

Umywalki i wanny wolnostojące

Wanna wolnostojąca z pewnością może być uznawana za prawdziwy luksus i istotę elegancji. Jeżeli jest dobrze dobrana pod kątem rozmiaru i pasuje do stylu aranżacji, to będzie pełnić nie tylko rolę użytkową, ale też ozdobną. Bez dwóch zdań poprawi wizualny odbiór pomieszczenia! Czym jest tak naprawdę wanna wolnostojąca? To niezabudowany artykuł sanitarny, który można zamocować praktycznie w każdej części łazienki – bez konieczności okalania wanny płytkami. Charakteryzuje się idealnym wykończeniem i świetnym wyglądem z każdej strony – nie tylko na samej górze czy w środku. Taka wanna sprawdzi się zarówno w łazienkach prywatnych, jak i pomieszczeniach użytkowanych. Jednolita, jedwabiście gładka powierzchnia, śnieżna biel i pociągające, smukłe kształty sprawiają, że  wanna wolnostojąca jest małym dziełem sztuki, które pomoże w nadaniu wnętrzu łazienki prawdziwie luksusowego, niezwykle wyrafinowanego charakteru. 

Jeśli mowa o wannach wolnostojących, to warto wspomnieć także o stojących umywalkach. Takie umywalki mogą mieć niewielką nieckę lub odgrywać typowo użytkową rolę, posiadając dużą powierzchnię. Wszystko zależy oczywiście też od miejsca, które możesz w danej łazience wygospodarować na umywalkę. Zwróć uwagę na kwestię koloru. Chociaż zwykle akrylowe umywalki stojące są białe, to mogą mieć różne dodatki, np. czarny lub złoty korek. Co warto wziąć pod uwagę, decydując się na umywalkę takiego typy? Uwzględnij, jakie szafki w łazience chcesz zamontować albo jak wyglądają inne części wyposażenia tego pomieszczenia. Spójrz też na montaż odpływu, tak aby umywalka z syfonem pasowały do wychodzących z rur elementów montażowych. Wszystko to wpływa na kwestie prawidłowego użytkowania danego elementu armatury. 

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki fot. Corsan

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.