Zaaranżuj ogród w romantycznym stylu!

Ogród w romantycznym stylu to raj dla zmysłów. Stwórz miejsce, w którym można w pełni zrelaksować się i wyciszyć, ciesząc się pięknem natury i chwilami spędzonymi z bliskimi.

Meble ogrodowe w romantycznym stylu

Meble ogrodowe stanowią ważny element aranżacji w romantycznym stylu. Wybierz lekkie i delikatne krzesła i stoły z metalu, aby dodać rustykalnego uroku. Meble z romantycznymi zdobieniami sprawdzą się tu doskonale. Wybierz miękkie poduszki w pastelowych odcieniach, aby stworzyć przytulną i romantyczną aurę. Dodaj piknikowy stół z wikliny, który stworzy nastrojową atmosferę podczas romantycznego posiłku na świeżym powietrzu. Stwórz romantyczny klimat, dodając akcesoria takie jak świeczniki, wazony z kwiatami, aby wieczorne spotkania były jeszcze bardziej magiczne.

Ogród w stylu romantycznymOgród w stylu romantycznym fot. Dekoria

Nakryj stół w romantycznym stylu!

Aranżacja stołu w romantycznym stylu wcale nie jest trudna, a będzie wyjątkowo urokliwą oprawą towarzyskich spotkań. Wybierz obrus w pastelowym kolorze i w delikatne, kwieciste wzory, który stworzy subtelną bazę dla aranżacji. Możesz dodać koronkowe bieżniki, które podkreślą romantyczny charakter. Wybierz porcelanę z delikatnymi wzorami lub rustykalne naczynia z ceramiki. Umieść na stole świeże kwiaty w dekoracyjnych wazonach. Stwórz romantyczną atmosferę przy użyciu świeczek w eleganckich świecznikach, dodaj serwetki z koronkowymi wstawkami. Dodaj szklane kieliszki, które podkreślą elegancję i romantyczny nastrój.

Stół w stylu romantycznymStół w stylu romantycznym fot. Dekoria

Stół w stylu romantycznymStół w stylu romantycznym fot. Dekoria

Oświetlenie i dodatki w romantycznym ogrodzie

Dodatki i ozdoby są ważnym elementem w romantycznym ogrodzie. Obok mebli ogrodowych możesz postawić kwietniki czy donice z kwiatami, figurki, dekoracyjne lustra. Wykorzystaj subtelne oświetlenie, takie jak lampiony, latarnie czy świece, aby podkreślić piękno ogrodu i stworzyć nastrojową atmosferę. Unikaj jasnego, nachalnego światła, a postaw na delikatne, ciepłe źródła światła.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.