Dom mody otwiera wyjątkową restaurację. Chanel i jej nietuzinkowe pop up wydarzenie.

Restauracje otwierane przez wiodące domy mody, stały się już nieodzownym elementem w przemyśle mody. Marki modowe nie skupiają się już wyłącznie na tradycyjnych strategiach marketingowych, ale poszerzają swoje działania promocyjne, które łączą się z stylem życia. Dlatego tym razem Chanel postawiło na otwarcie wyjątkowej restauracji.

Francuski dom mody Chanel już od dawna jest znany z ekskluzywnych zapachów i niepowtarzalnych doświadczeń w świecie perfum. Teraz, aby uczcić premierę swojego najnowszego zapachu, Chance Eau Fraîche Eau de Parfum, oraz otwarcie swojego pierwszego butiku Chanel Fragrance and Beauty w Brooklynie, Chanel zaprasza do udziału w wyjątkowej przygodzie zapachowej - Lucky Chance Diner.

Chanel's Lucky Chance Diner to nietuzinkowe miejsce, w którym będzie można poznać wiele odsłon zapachu Chance Eau Fraîche, stworzonego przez Oliviera Polge'a. To zapach, który Chanel opisuje jako "iskrzący, kwiatowy i drzewny. Intensywna fala energii i witalności. Elegancka kompozycja o trwałej świeżości, oparta na głębokim, bogatym podłożu drzewnym." Goście będą mieli okazję wziąć udział w całkowicie bezpłatnej, spersonalizowanej podróży zapachowej, która pozwoli poznać wszystkie cztery wariacje tego perfumu.

Wnętrze restauracji ChanelWnętrze restauracji Chanel Fot. Chanel

Wnętrze tego vintage'owego lokalu jest utrzymane w spokojnej, pastelowej kolorystyce i oferuje wiele interaktywnych atrakcji. Na gości czekają nie tylko wyjątkowe doświadczenia zapachowe, ale także mnóstwo okazji do zrobienia niezapomnianych zdjęć. Inspiracją dla Lucky Chance Diner były tradycyjne amerykańskie dinery, dlatego nie zabraknie tu również pysznych przekąsek i przysmaków.

W tym wyjątkowym budynku mamy nie tylko okazję do poznania nowego zapachu Chanel, ale także możliwość wzięcia udziału w ekskluzywnej podróży w świat mody, designu i luksusu. Wnętrze lokalu to połączenie klasyki z nowoczesnością, które pozwoli każdemu gościowi poczuć się jak prawdziwa ikona stylu.

Ta nietypowa restauracja otworzy się 8 września, i zamknie się wraz z końcem weekendu. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.